10 хвилин здорового ранкового пробудження

ранкове пробудження

Муки при ранковому пробудженні присутні практично у кожній людини і супроводжують нас довгими роками. Але є нова десятихвилинна методика, за якою ваш підйом стане легший та та більш спокійний, і ви відчуєте приплив енергії та заряд оптимізму на цілий день.

Отже, 10 хвилин для здорового ранкового пробудження:

Перша хвилина: Відкрийте очі. Радійте що наступив день. Подумайте про близьких і коханих людей, про те, яким хочете бачити цей день!

Друга хвилина: Поміркуйте хоча б одну хвилинку про майбутні сьогоднішні справах, чим ви будите займатися. Знайдіть у всьому позитивні сторони.

Третя хвилина: потягніться. Потягування просто необхідні вашому організму. Таким чином, йому легше прокинутися від сну. Позіхніть, це допоможе наситити організм киснем.

Четверта хвилина: потренируйте дихання, наситьте організм киснем! Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів.

П’ята хвилина: Зробіть собі легкий масаж голови! Помасажуйте потиличні горби, брові дуги, мочки вух, це забезпечить приплив крові до голови, після сну.

Шоста хвилина: Легка зарядка, не встаючи з ліжка. Стисніть і розтисніть кулак, обертальні рухи в ліктьових згинах, кистях, плечах. Також розминаємо суглоби ніг: коліна (за допомогою вправи велосипед), пальці, стегна.

Сьома хвилина: Розітріть долоні одну до іншої. Потім долонями розітріть тіло, зверху вниз. Це забезпечить хороший кровообіг.

Восьма хвилина: Піднімайтеся. Вставати треба не поспішаючи. Спочатку посидьте в ліжку, потім опустіть вниз ноги, і вже потім вставайте. Все тому що різка зміна положення – це стрес для вашого організму.

Дев’ята хвилина: Ранок заряд власною енергією. Підійдіть до дзеркала і посміхніться собі, розглянете себе з любов’ю. Це стимулює вироблення серотоніну – гормону радості.

Десята хвилина: Можна випити склянку води. Таким чином, з’їдений сніданок буде падати не в сонний шлунок. Вода допоможе йому розпочати свою роботу.

Гарного вам підйому, і прекрасного настрою!

Быть красивой и иметь красивый и сексуальный загар стало возможно получить быстро и просто. Узнайте все о том, как наносится моментальный загар, его плюсы и минусы и получайте ответы на все свои вопросы.

Залишити коментар