4 фактори, що заважають схуднути

Схуднення

Всім відомо, що для схуднення необхідно менше їсти і більше рухатися. Але іноді зусилля не приносять бажаного результату. У чому ж причина? Фахівці називають, принаймні, чотири причини, що не дозволяють схуднути.

Погана робота щитовидної залози. Щитовидна залоза відповідає за вироблення гормонів. Гормони, у свою чергу, забезпечують нормальний обмін речовин. Якщо робота щитовидки порушена, то метаболізм сповільнюється. Це призводить до збільшення ваги. Додаткові симптоми поганої роботи щитовидки – це сухість шкіри, біль у суглобах, втома, випадання волосся, депресія. При цих ознаках дуже важливо негайно звернутися до ендокринолога і пройти діагностику.

Надлишок чоловічих гормонів. За даними вчених, це властиво одній з десяти жінок. Їх яєчники виробляють підвищену кількість чоловічих гормонів. У результаті з’являються проблеми із зайвою вагою. Якщо не вжити необхідних заходів, ситуація може погіршитися, що призведе до проблем з овуляцією і безплідності. Зверніть увагу, чи не з’явилися у вас проблеми з менструальним циклом, рослинність на обличчі й тілі, акне. Якщо аналізи підтвердять цю причину, порадьтеся з лікарем щодо лікування.

Непереносимість деяких видів продуктів. Вона може виникнути з багатьох причин. Найбільш часто непереносимість виникає до молочних продуктів, яєць, сої, кукурудзи і горіхів. Проблема зачіпає кожну десяту людину. Додаткові симптоми: здуття живота, пронос, запор, гази, легка форма астми, головні і м’язові болі. Визначити наявність проблеми допоможе гастроентеролог.

Ліки. Збільшення у вазі може стати небажаним побічним ефектом деяких медичних препаратів, включаючи антидепресанти, стероїди, іноді протизаплідні таблетки. Якщо ви впевнені, що ваш вага збільшилася з-за ліків, поговоріть з лікарем. Він зможе призначити альтернативу вашому препарату.

Залишити коментар