7 способів залишатися молодою

обличчя
1. Правильно знімати макіяж
Модна пошесть вмиватися косметичним молочком насправді може лише зашкодити вашій шкірі. Справа в тому, що після такої процедури засіб залишається на обличчі, пори закупорюються, а шкіра перестає дихати – у результаті й з’являються запалення, набряки. Насправді краще використовувати нейтральні (на упаковці так і позначаються) гелі, пінки або косметичне мило. Вода при цьому повинна бути кімнатної температури. При занадто холодній або гарячій шкіра відчуває сильний стрес, з’являються судинні зірочки, сухість.
До речі, з тієї ж причини не рекомендується користуватися кубиками льоду.

2. Дотримуйтесь режиму

Це означає, що після 20.00 потрібно відмовитися від серйозних процедур. Тільки умивання і легке харчування кремами. Інтенсивні ж маніпуляції, чищення, хімічні маски відкладіть на інший час.
Це пов’язано в тим, що, починаючи з восьмої вечора організм за біологічними годинами переходить у стан спокою. І струс для епідермісу в такий час – стрес і зайве навантаження. У результаті, на ранок невідпочивша шкіра «тішить» нас набряками, розширеними порами і мішками під очима.
Такі ж проблеми можуть виникнути, якщо нічний крем наносити пізніше, ніж за 2 години до сну.
3. Не переборщіть з масками
У домашніх умовах тримайте їх на обличчі не довше 5 – 7 хвилин. У рідкісних випадках – 10 хвилин.
Якщо захопитися, то шкіра перестане дихати і почне «задихатися» – ось вам і набряки, і припухлості.
Змивати маски, до речі, потрібно звичайною водою. Ніяких мінеральних вод, адже  містяться в них мінеральні солі які можуть викликати алергічну реакцію або сухість шкіри.
4. Не квапте час
Якщо вам 30 років, не хапайтеся за сироватки та ліфтинг-креми. Рано вам ще! Користуватися пілінгом, активними масками, підтяжками потрібно згідно з віком і станом шкіри. Наприклад, якщо немає серйозних дерматологічних проблем, то серйозно займатися шкірою слід з 25 років, а до цього досить просто ретельно очищати обличчя, зволожувати його і захищати від негоди.
Ретельніше читайте інструкції, консультуйтеся з професіоналами.
5. Їжа-пиття: знижуйте оберти
дотримуйтеся правила «8 вечора». Тобто зменшуйте прийом їжі та рідини, особливо якщо ви переступили рубіж 35 років – саме з цього віку сповільнюється обмін речовин. А якщо дуже голодні, то їжте молочні продукти та фрукти (тільки не кислі, тому що вони провокують апетит). І поменше кави та чаю!
6. Бережіться другого  підборіддя
Шия перша видає наш вік. Тому з юного віку потрібно тренувати її м’язи. Для цього зовсім не обов’язково займатися спеціальною зарядкою, просто дотримуйте кілька правил:
коли ходите або сидите, стежте, щоб підборіддя знаходився паралельно підлозі або столу;
спіть на маленькій подушці або взагалі без неї;
не лежіть на животі.
7. Спіть правильно
Блідий колір обличчя і мішки під очима часто з’являються тому, що шкірі не вистачає свіжого повітря, кисню. Крім того, багато хто страждає від недосипу. Або навпаки. Прислухайтеся до свого організму: скільки потрібно для відпочинку саме вам? Не забувайте, що спати 12 годин на добу зовсім не означає виспатися.
Ще один важливий момент – температура повітря у вашій спальні. Нормальним вважається температура в межах 15 – 25 градусів. І обов’язково перед сном провітрюйте кімнату: це дає шкірі дихати.
У каждого человека есть близкие друзья, в день рождения которым нужно дарить подарки, широкий выбор которых Вы найдете в интернет магазине подарков Gift-box.

Залишити коментар