Безопераційна підтяжка обличчя. Поради та відгуки

підтяжка обличчя

Не тільки природа має свої цикли, але і організм людини. Особливо явно наближення «осені життя» видно в образі жінок. Адже багато хто б хотіли зберегти свою привабливість не тільки заради того, щоб насолоджуватися відображенням у дзеркалі, а й для своїх коханих та близьких.
Але словосполучення «пластична операція» рідко кого залишить спокійним. Тільки кілька жінок погоджуються на операції заради збереження краси.  Зараз існує кілька способів, що дозволяють зберегти красу, не користуючись послугами хірургів.

Способи збереження чарівності
Обличчя – це, в якомусь роді, візитна картка людини. Збереження чарівного зовнішнього вигляду в сучасному світі є не простим завданням, та й не примхою жінок. Адже від гарного зовнішнього вигляду залежать не тільки настрій жінок, а й ставлення до неї оточуючих людей. Хороший зовнішній вигляд важливий і для тих, хто працює вдома, і для тих, хто поспішає вранці в офіс на роботу.
Безопераційна підтяжка обличчя альтернативний хірургічному втручанню спосіб затримати прихід старості. Існує кілька методів, які дозволяють уникнути появи зморшок, зберегти шкіру здоровою і молодою.
Метод мезотерапії передбачає введення під шкіру обличчя певної речовини, званого прокаїном. Даний метод дозволяє омолодити шкіру, позбутися обвислих ділянок шкіри, стимулювати вироблення колагену клітинами шкіри. Підтяжка обличчя за допомогою мезотерапії повинна здійснюватися досвідченим лікарем строго за приписами, які регулюють проведення даної процедури.

Молода шкіра не потребує стимуляції вироблення колагену, але навіть за нею потрібно доглядати. Профілактика появи зморшок і ділянок обвислої шкіри, а також корекція зовнішнього вигляду в тому випадку, якщо зморшки вже з’явилися, можливі при використанні спеціальних технік масажу обличчя. До видів масажу, які сприяють безоперационной підтяжки обличчя, відносяться шиацу, розтирання шкіри обличчя нефритовими пластинами, точковий масаж. Всі вони сприяють поліпшенню тонусу м’язів, поліпшенню водного обміну в клітинах шкіри обличчя, а також поліпшенню кровообігу. Дані техніки не тільки дозволяють запобігти появі зморшок, а й позбутися від уже давно обвислих щік і сухості, яка надає шкірі схожість з пергаментом.

Безопераційна підтяжка обличчя за допомогою електричних розрядів малої величини дозволяє омолодити шкіру завдяки тому, що збільшується активність міжклітинних мембран і поліпшується кровообіг.

Вибір методу
Будь-яка безопераційна підтяжка обличчя відсуває появу небажаних візерунків на шкірі лише на якийсь час. Багато методів безоперационної підтяжки обличчя мають протипоказання до застосування.

Підтяжка обличчя за допомогою малої потужності електричних розрядів – мікрострумів, – ефективна для жінок у віці від 30 до 40 років. Якщо ж застосовувати для омолодження радіохвильовий ліфтинг в цьому ж віці, то курс процедур не тільки поверне шкірі молодість, але відстрочить старіння шкіри обличчя на довгий час.
Застосування мезотерапії може викликати безліч побічних ефектів, тому що досить складно знайти фахівця, який би проводив дану процедуру на професійному рівні.

Згідно з результатами опитування жінок, що випробували на собі безопераційну підтяжку обличчя, найефективнішим методом омолодження на даний момент є радіохвильовий ліфтинг. Ця процедура безболісна і навіть приємна, а після її проведення представниця прекрасної статі довгий час насолоджуються поліпшенням зовнішності свого відображення в дзеркалі. Але через особливості проведення, підтяжка обличчя за допомогою радіохвильового ліфтингу недоступна тим, у кого є силіконові імплантанти, схильність до внутрішніх кровотеч, підозри на злоякісні і доброякісні утворення. Від проведення процедури радіохвильового ліфтингу слід утриматися вагітним дівчатам.

Другим по ефективності вважається метод безоперационной підтяжки обличчя за допомогою масажу. Даний метод дозволяє працювати з дамами будь-якого віку, більше того, він є найбільш надійним способом профілактики появи ранніх мімічних зморшок. Часто масаж обличчя поєднується не тільки зі стимуляцією кровообігу, але і з очищенням шкіри від відмерлих клітин.

Будь-яка процедура з підтяжки обличчя повинна проводитися фахівцем в стерильних умовах. Перед процедурою омолодження варто відвідати свого лікуючого лікаря і запитати про те, чи можливе проведення даної процедури і не послідує після її проходження будь-яких ускладнень.

Молода шкіра, блискучі очі, гарна фізична форма, ідеально підібраний одяг – ось за якими параметрами люди оцінюють жінок, що зустрічаються їм на шляху. З віком приходить досвід, але це не привід відмовлятися і від переваг молодості. А тому безопераційна підтяжка обличчя допоможе зберегти впевненість в собі, заводити нові знайомства та підтримувати старі, володіти хорошим настроєм в будь-якій ситуації.

Залишити коментар