Ботокс – що це? Вартість ботокса в салонах краси

Ботокс

У гонитві за молодістю жінки іноді не знають міри, тому вони досить часто лягають під ніж хірурга, щоб «добрий дядько» зміг повернути колишню красу і впевненість в собі. Хоча з іншого боку є більш раціональні рішення, які не вимагають хірургічних втручань. Це ін’єкції ботокса.

Ботокс – що це?

Ботокс – це назва препарату, який може усунути мімічні зморшки, прибрати більш глибокі зморшки, підкоригувати лінії біля очей, прибрати носові складки. До складу входять такі речовини як бутулін, білок тваринного або ж рослинного походження і хлорид натрію.
Ботокс дуже ефективний, так як результат помітний відразу ж і тримається від 6 до 10 місяців. Така процедура одноразова. Тобто робиться відразу на всіх проблемних ділянках. Для підтримки ефекту потрібно робити ін’єкції ботокса приблизно 2 рази на рік. Але пам’ятайте, що м’язи при цьому слабшають, і не виконують своєї ролі вже на 100%. Тому, якщо припинити використання ботокса, тоді шкіра на обличчі досить швидко постаріє, з’являться більш глибокі й нові зморшки. У такому випадку без підтяжки обличчя не обійтися.

Ботокс вирішує багато проблем, особливо він популярний серед жінок бальзаківського віку – коли старість ще не настала, та й молодість кудись зникла. Прийняти факт старіння досить важко.
Кожен лікар ніколи не порадить пробувати такі ін’єкції на себе. Так що за консультацією можна навіть і не звертатися. Все буде залежати виключно від рішення самого клієнта і його ризику. З іншого боку, спробувавши один раз, уже не захочеться забувати таку «добру» процедуру. Але все ж вона не безкоштовна.

Вартість ботокса в салонах краси

Кожна ділянка на обличчі має свої нюанси, тому і вартість ін’єкцій ботокса відрізняється. Також все залежить і від самої глибини зморшки – якщо вона не велика, тоді і матеріалу піде менше. Якщо ж вона досить помітна, тоді й ватість буде на порядок вище.
У кожному салоні краси, який надає подібні послуги, є свій прайс з розцінками.Ми ж наведемо приблизні розцінки на окремі ділянки на обличчі:
1. Зморшки на лобі (горизонтальні) – від 120 до 170 євро.
2. Зморшки в області очей – від 110 до 130 євро.
3. Зморшки в зоні брів – від 80 до 100 євро.
4. Підняття брів – від 60 євро.
Цінова категорія досить різноманітна, тому що все залежить і від майстра, і від імені клієнта. Але все-таки уколи ботокса це більш щадна підтяжка обличчя, яка не несе за собою хірургічного втручання.
Будьте молоді і красиві!

Відтепер, щоб купити вишиванку варто лише зайти а сайт та обрати собі модель, яка вам сподобалася.

Залишити коментар