Догляд за нігтями. Життя після нарощування нігтів

Догляд за нігтями
Нарощені нігті це красиво, але зовсім не здорово. Багато хто з нас стикалися з ситуацією, коли свої нігті в такому стані, що відростити їх навряд чи колись вдасться. Тоді доводилося вдаватися до послуг манікюрних справ майстрів. Вони нам допомагали обрати тип нігтів, які ми б хотіли наростити, підшукували найбільш оптимальні ціни і варіанти, нарощували нігті, але не попереджали, чим це все може обернутися.
І ось, коли нарощені нігті зняті, і ви залишаєтеся з цією картиною один-на-один, вас охоплює паніка. Що з цим робити? Як привести нігтьову пластину в порядок? Скільки це буде коштувати?
На всі ці питання ми з задоволенням дамо відповіді. І так, що робити після нарощування нігтів. Перш за все, перестати панікувати. Якщо на нігтьовій пластині не завився ніякий противний грибок, ситуація не критична. Тут потрібно трохи часу і зусиль.

Догляд за нігтями. План робіт з відновлення нігтів

Звичайно, після нарощування ніготь ослаблений і виглядає досить сумно. Вам належить пройти місячний відновлювальний курс. Для того щоб відновити ніготь, вам доведеться пройти через такі речі, як:
- Комплексне відновлення організму через повноцінне харчування;
- Вітамінізування організму;
- Лікувальні маски для нігтьових пластин;
- Відновлювальний масаж;
- Парафінові та лимонні ванночки;
- Відрощування і систематичне зрізання хворого нігтя.
А тепер обговоримо все по черзі. Перш за все, слід поговорити про харчування. Тут доведеться сісти на спеціальну дієту, за рахунок якої в організм має надходити велика кількість вітамінів, поживних речовин і мікроелементів. Таким чином, має покращитися стан як нігтьових пластин, так і всього організму в цілому.
При догляді за нігтями так само важливий аспект вітамінізації за допомогою різноманітних комплексів вітамінів. Не виключено, що протягом всього курсу відновлення вам знадобиться приймати курс вітамінів. Це піде вам тільки на користь. Про силу лікувальних масок, ванночок і масажів ми вже неодноразово писали в попередніх статтях. Використовуючи як магазинні, так і народні засоби по догляду за нігтьовою пластиною, ви дуже швидко досягнете позитивних результатів.
І останнє, але найнеприємніше. Так як в процесі процедури зняття штучного нігтя верхній шар свого нігтя був спиляний, його повне і швидке відновлення майже не можливе. Як би не хотілося відновитися відразу, старий і пошкоджений ніготь доведеться відрощувати і обрізати до тих пір, поки він не заміниться здоровим нігтем.
Можливо, ви перечитаєте цю статтю до нарощування нігтів. Сподіваюся, вона хоч якось вплине на ваше рішення, адже немає нічого прекраснішого, ніж природна краса.

Залишити коментар