Догляд за руками для краси та молодості шкіри

Догляд за руками, доглянуті руки

Красиві, доглянуті руки мають велике значення для сучасної людини. Часи, коли брудні обкусані нігті в чоловіків вважалися майже нормою, пройшли. Сучасна успішна людина, будь то жінка або чоловік, враховує всі деталі свого образу, в тому числі, хороший манікюр. Протягом життя руки відчувають велику кількість навантажень і першими видають реальний вік людини. Тому, вони вимагають не меншого догляду, ніж людина.

Як поліпшити стан шкіри рук?

* Щоб запобігти висиханню і розтріскуванні кутикули, регулярно зволожуйте шкіру рук.
* Під час прибирання будинку і миття посуду, використовуйте гумові рукавички.
* Намагайтеся використовувати крем після того, як миєте руки.
* Ретельно дезинфікуйте манікюрні приналежності. Бактерії та мікроби скупчуються на поверхні інструментів. Не забувайте періодично міняти пилки для нігтів.
* Не використовуйте засоби для нігтів, що містять формальдегід і толуол.
* Використовуйте мінімальну кількість рідини для зняття лаку і уникайте її тривалого впливу на шкіру.
* Ніколи не відривайте задирки, користуйтеся ножицями.

У Китаї довгі нігті були ознакою шляхетного походження. Іноді аристократи носили особливі срібні футляри для захисту нігтів. Давайте поговоримо про догляд за нігтями.

Одна з найпоширеніших проблем, яка зводить нанівець усі зусилля – тонкі нігті. Крім естетичної проблеми, це також ознака порушеного обміну речовин. Крім того, зверніть увагу, можливо, вам потрібно підвищити імунітет або поліпшити кровообіг. Інші можливі причини – стрес, перевтома, неправильне харчування. Вирішивши ці проблеми, ви одночасно покращити вигляд нігтів.

Як поліпшити стан нігтів?

За словами сучасників Пушкіна, у 1818-1820 роках він носив золотий наперсток на вказівному пальці правої руки. Пушкін відростив великий ніготь, символ приналежності до масонства, і боявся його зламати.

1. Для зростання нігтів необхідний йод, намагайтеся частіше їсти морепродукти, морську капусту, мед і волоські горіхи. Заповніть недолік калію в організмі (банани, яблука, чорнослив) та вітаміну В (зелень, висівки, пивні дріжджі).
2. Правильне харчування допоможе вам зберегти і поліпшити стан шкіри, волосся і нігтів, а також скорегувати вагу. Якщо ви не завжди встигаєте готувати хорошу здорову їжу, спробуйте підібрати вітамінний комплекс. Він не вирішить ваші проблеми повністю, але допоможе заповнити недолік корисних речовин в організмі.
3. Використовуйте спеціальні масла та олії, креми, ванночки для рук, а також захисне покриття для нігтів. Підпилюйте нігті, щоб максимально зменшити процес розшарування.

Ці прості поради допоможуть вам зберегти руки красивими і доглянутими.

Вкусный и ароматный китайский чай прекрасно дополнит Ваши вкусовые ощущения. Чай Пуэр купить можно не вихдячы из дома заказав его через итернет-магазин.

Залишити коментар