Догляд за шкірою обличчя, відлущування

Догляд за шкірою обличчя, відлущування

Відлущування необхідне для видалення відмерлого верхнього шару шкірних клітин і пилу, воно сприяє оновленню клітин і запобігає закупорювання пір. Залежно від вашого типу шкіри відлущування потрібно проводити частіше або рідше, але мінімум – один раз на тиждень.

Хімічний пілінг
дає максимальні результати, але робити його треба не більше одного разу на рік і тільки у професійного косметолога. Альфа-гідроксидні кислоти (АГК) можна використовувати і в домашніх умовах, уважно контролюючи силу впливу препарату і результати його застосування.

Використовуючи АГК повинні мати концентрацію кислоти не більше 10%. Застосування препаратів з концентрацією кислоти більше 10% повинно відбуватися тільки під керівництвом дерматолога. Показник рН не повинен бути нижче рівня 3,5 або перевищувати 4. Якщо вибрати дуже сильний засіб, це призведе до того, що ви позбавите шкіру натурального кислотного покриву, що, у свою чергу, стане причиною дисбалансу. Косметологи рекомендують наносити АГК відповідно до інструкції на упаковці: один раз на тиждень при сухій шкірі і до двох разів на тиждень при жирній.

Все про альфа-гідроксидні кислоти

Альфа-гідроксидні кислоти, звані також фруктовими кислотами, допомагають верхньому шару епідермісу позбавлятися від відмерлих клітин. На поверхні шкіри з’являються нові клітини. Корисний ефект від застосування АГК полягає ще й у зменшенні зморшок і складок, освітленні вікових пігментних плям і порятунок від деяких вад.

Ряд косметичних засобів містить гліколеву кислоту, яку одержують із цукрового очерету, молочну кислоту – з молока, дубильну кислоту – з винограду, яблучну кислоту – з яблук, цитрусову кислоту – з цитрусових фруктів і мигдалеву кислоту, яка видобувається з гіркого мигдалю.

Альфа-гідроксидні кислоти роблять шкіру особливо чутливою до дії ультрафіолетових променів, тому дуже важливо використовувати в такому разі сонцезахисний крем. Якщо у вас спостерігається тривале почервоніння або подразнення шкіри, відмовтеся від таких препаратів.

Предохранить Вас и Вашу семью от разных неприятных ситуаций помогут домофоны. С ним Вы будете  чувствовать себя уверенно в собственном доме, и сможете избежать многих проблем.

Залишити коментар