Догляд за шкірою після 30 років

Догляд за шкірою після 30 років

Догляд за шкірою після 30 років – той самий вік, коли юність проходить, а жінка, як і раніше відчуває себе молодою, енергійною, життєрадісною. І ми, звичайно ж, хочемо, щоб і наш зовнішній образ відбивав наш внутрішній стан, підходимо до дзеркала і дивимося у нього з питанням – мила я, чи гарна, чи виглядаю молодо й привабливо. На жаль, не завжди побачене нас задовольняє, тому сьогодні ми підкажемо вам, як зберегти красу і молодість своєї шкіри після 30 років.

І перше, про що варто сказати – це про гормони в житті жінки і їх важливості для шкіри. Жіноча шкіра влаштована так, що протягом всього життя в ній йдуть гормональні процеси, за рахунок чого ми можемо виглядати краще за чоловіків однакового віку. Проте метаболізм гормонів пов’язаний із загальним станом жінки – її здоров’ям, харчуванням, влаштованою в житті, і якщо є якісь проблеми, вже до тридцяти років активність обміну речовин зменшується, а стан шкіри погіршується. Висновок – гормони потрібно додавати.

А як додавати? Слід застосовувати фітоестрогени, тобто горомни рослинного походження. Їх багато в сої, винограді, гранаті, активно включайте ці корисності і смакоту в свій раціон і отримуйте відмінні фітогормони. Багато фітогормонів у шишках хмелю – купіть їх в аптеці, заварюйте як чай або дрібно-дрібно розмелі в кавомолці і по половинці чайної ложечки порошку додайте в свої маски для обличчя. Ще один хороший варіант – робіть маски для обличчя з масел, фітоестрогенів багато в оливковій, соєвій, кукурудзяній олії, в аптеках можна купити відмінне масло зародків пшениці.

Другий пункт збереження краси – антиоксиданти. З віком в організмі стає більше вільних радикалів, які негативно впливають на стан шкіри. З ними треба боротися, і найпростіший спосіб, що для шкіри, що для загального самопочуття і фігури – пити зелений чай, який виводить ці радикали. Крім того, існує безліч екстрактів, наприклад екстракт гінкго білоба, тих же сої і зеленого чаю, зеленого винограду, ефірного масла розмарину – знайти їх просто, застосовувати ще простіше, а ефект величезний.

Третій ступінь – зволоження шкіри. З часом захисний ліпідний бар’єр шкіри стає тонший, і волога зі шкіри випаровується набагато швидше, і шкіру потрібно зволожувати. Зверніть увагу на зволожуючі домашні маски і послухайте порад знаменитих манекенниць, які п’ють мінімум по два літра чистої води в день. Звичайно, вам допоможуть і зволожуючі креми. Плюс фахівці радять уникати частого користування косметикою, яка може дратувати шкіру – це грубі пілінги, засоби для очищення шкіри і взагалі все, що містить поверхнево-активні речовини (ПАР).

І останнє, що обов’язково потрібно відзначити – важливість імуностимуляції. Наш організм влаштований так, що всі сили він перш за все віддає на внутрішні органи, і якщо зі здоров’ям не лади, імунітет ослаб, навряд чи ви будете виглядати молодо і красиво. Підвищити свій тонус, підняти імунітет допоможуть і обливання прохолодною водою (або контрастний душ), заняття фізичними навантаженнями, прийом настоянок ехінацеї, елеутерокока, кореня женьшеню. Є й імуностимулююча косметика, до складу якої можуть входити Aloe vera, екстракт дріжджів, сік тієї ж ехінацеї пурпурової.

В наше время для отвода дождевых вод эффективно использовать трубы корсис, они годятся для промышленных и городских объектов.

Залишити коментар