Догляд за волоссям в домашніх умовах – що потрібно знати

Догляд за волоссям в домашніх умовах
Красиве і здорове волосся – це не розкіш, а необхідність для сучасної дівчини. Шикарне волосся допомагає дівчині почувати себе унікальною, спокусливою і хвилюючою. Природа дала нам неймовірне багатство, але, на жаль, не кожна з нас вміє правильно подбати про нього і зберегти цей скарб на довгі роки. Чисельні шампуні, маски для волосся, кондиціонери, виготовлені в промислових умовах по штучній технології, не можуть дати пошкодженому волоссю силу природних компонентів. Саме тому багато дівчат вирішили звернутися до свого коріння і заглянути в бабусину скриньку в пошуках натуральних рецептів. І, я повинна зазначити, це подіяло. Еко-догляд за волоссям став трендом останньої п’ятирічки. Ми будемо слідувати тренду, і посвячувати своїх читачок в дієві секрети догляду за волоссям.

Головні секрети догляду за волоссям

Головна вимога правильного догляду за волоссям в домашніх умовах – зведення до мінімуму факторів, які можуть травмувати волосся. Далі можна приступати до подальших кроків. Якщо ти хочеш, щоб волосся залишалося гладкими і блискучими, а кінчики були доглянутими і пружними, варто приділити увагу вибору гребінця, аксесуарам для волосся. Гребінець не повинен бути з металевими зубчиками, так як такі гребінці можуть травмувати шкіру голови і цибулинки волосся відповідно. Крім цього від металевої гребінці сильно електризуються волосся. Варто звернути увагу на дерев’яні, пластмасові або ж гребінці з натуральної свинячої щетини.
Якщо ти хочеш відростити волосся, варто скористатися процедурою підрівнювання кінчиків. Це стимулює ріст волосся і допомагає волоссю виглядати кращим, красивішим і здоровішим. Проходити цю процедуру варто раз на два-три місяці.
Серед домашніх засобів для догляду за волоссям великою популярністю користуються кефірні маски. Вони надзвичайно корисні і в той же час доступні кожному. Для досягнення необхідного результату тобі потрібно стакан кефіру. Наносіть кефір на волосся перед миттям голови приблизно на 30-40 хвилин. Кефір добре живить і зволожує пошкоджене волосся і шкіру голови. Після такої процедури твоє волосся будуть сяяти здоров’ям і красою.
Так само досить ефективною вважається маска на основі яєчного жовтка. Для такої маски тобі знадобиться:
2 столових ложки гірчичного порошку;
2 столові ложки теплої води;
1 жовток;
2 столові ложки будь-якого рослинного масла;
2 чайні ложки цукру.
Наносити маску необхідно перед миттям голови на 10-15 хвилин. Потім миємо голову як звичайно. Ефект цієї маски приголомшливий! Після регулярного застосування волосся стає пружними, а на залисинах з’являються нові волоски.
Запам’ятай: догляд за волоссям має увазі, перш за все, дбайливе і уважне ставлення до нього. Вищевикладені методи і типи догляду за волоссям універсальні, але не варто забувати про індивідуальні особливості будови організму. Озброюйся пошукачем і, можливо, ти знайдеш метод, який ідеально підійде саме тобі!

Залишити коментар