Друге підборіддя та методи його усунення

Друге підборіддя

Така проблема як друге підборіддя турбує не тільки чоловіків але й жінок, причому жінки переживають набагато більше через таку проблему як чоловіки. На жаль, друге підборіддя не можливо приховати, особливо в літній період, тому його варто позбутись, а ще краще не допускати його появи взагалі.
Причини другого підборіддя криються в способі життя: ожиріння, різке схуднення, низька еластичність шкіри, неправильна осанка, вік.
Зв’язок між зайвою вагою і другим підборіддям всім зрозумілий. Якщо дуже швидко схуднути, то шкіра підборіддя (та й багато де) не встигає скоротитись і починає провисати. Якщо ви сутулитесь, ходите з низько опущеною головою, то також маєте шанс отримати друге підборіддя. Загалом, багато є методів одержати друге підборіддя, але найбезглуздіший, напевно, це масаж шиї. Будь-які рухи, крім поплескувань і кругових торкань пальцями, в перспективі можуть призвести до утворення другого підборіддя. То ж коли ви захочете зробити собі масаж – впевніться, що робити його правильно.
Якщо ви стали займатись фізичними вправами, тримаєте спину і шию рівно, правильно робите масаж, а друге підборіддя не зникає то це так і має бути. Здобути друге підборіддя набагато легше ніж його позбутись, але такі методи є.
Позбутися другого підборіддя допоможуть три методи: домашньо-оздоровчі методи, салонно-косметологічні методи, хірургічні методи.
Давайте поговоримо про них більш детально.

Домашньо-оздоровчі методи

Якщо ви почали помічати, що в вас починає з’являтись друге підборіддя займіться плаванням, масажем чи вправами, які зміцнюють м’язи шиї. Проблема другого підборіддя турбує жінок вже не перше десятиліття, тому за довгий час придумали багато вправ, які допоможуть попередити появу другого підборіддя та зміцнити м’язи шиї.

  • Щоб позбутись другого підборіддя робіть компреси та маски. Рецептів масок для шиї є безліч, але виділяють дріжджову маску, яку слід нанести на шию та тримати до затвердіння, після чого змити та нанести на шию зволожуючий крем.
  • Поплескування. Потрібно згорнути рушник джгутом, змочити та поплескувати ним шию. Ще є один метод, який хвалять та вважають ефективним. Потрібно кожного дня мити шию холодною водою після чого поплескувати її розслабленою рукою (10 раз одною і другою), але таку процедуру потрібно робити щодня. Результат прийде не зразу, так що слід запастись терпінням.
  • Тренування м’язів шиї. Слід напружити шию, витягнути вперед губи і чітко вимовляти звуки І, У, О. Або взяти в зуби олівець (соломинку для коктейлю) і малювати в повітрі букви.

Салонно-косметологічні методи

Якщо ви хочете позбутись другого підборіддя але не маєте бажання кожного дня робити компреси і зарядку – можете звернутись до сучасної косметології в арсеналі якої є безліч методів для усунення другого підборіддя включаючи вакуумний масаж і мезотерапію.

  • Крем-ліфтинг в поєднанні з м’яким масажем. Такий курс складається з 10-15 сеансів, які можна розтягнути на термін від 2 місяців до півроку. Перші помітні результати почнуть з’являтися через пару тижнів. Однак для підтримки ефекту потрібні періодичні візити до косметолога вже після того, як курс буде закінчений.
  • Ультразвукова обробка проблемних ділянок у поєднанні з лікувальними кремами і гелями. Точно такий же курс, що складається з півтора десятків сеансів. Відмінність в тому, що ультразвук підвищує проникність клітинних мембран для лікувальної косметики, за рахунок чого збільшується ефективність впливу. Цей метод (як і попередній) не можна назвати дешевим.
  • Міостимуляція і лімфодренаж. Перший метод покращує мікроциркуляцію крові, другий – зміцнює м’язи і зменшує набряклість. Буде потрібно від 2 до 14 тижнів для позбавлення від другого підборіддя за допомогою цих методів. Багато що залежить від ступеня занедбаності проблеми.
  • Мезотерапія – практично безвідмовний спосіб боротьби з другим підборіддям, здатний усунути середні за обсягом жирові відкладення. Курс складається з 8 -12 сеансів, які проводяться з інтервалом в 7 – 10 днів. Зазвичай після четвертого сеансу з’являється помітний ефект. Втім, за задоволення треба розплачуватися, і не тільки грошима. При мезотерапії існує невеликий ризик ускладнень, аж до запальних процесів. Плюс, незважаючи на те, що в рекламних проспектах обіцяють відсутність неприємних відчуттів, багато переносять досить болісно навіть таке мікровколення

Протипоказання. сердечно-судинні захворювання, проблеми з щитовидною залозою, вагітність.

Крім того, описані процедури не завжди дають бажаний ефект, а цикл сеансів в пристойному салоні без гарантії результату обійдеться недешево. Так що спочатку визначте для себе, що для вас буде краще – постаратись прибрати друге підборіддя вдома, прикладаючи до цього зусилля, чи здійснювати походи в салон красоти викидати масу грошей та часу.

Хірургічні методи

Ментопластика (хірургія підборіддя) – це радикальний, дорогий і найнадійніший спосіб позбавитися від другого підборіддя. Використовується для цього дві методики – пластичний хірург робить ліпосакцію тонкими канюлями (діаметр проколу: 2-3 мм) у поєднанні з підтяжкою шкіри обличчя. Якщо власник жирового мішечка під підборіддям молодий, володіє пружною еластичною шкірою, друге підборіддя не величезне, то можна обійтися однією ліпосакцією. Це і дешевше, і розрізів менше. А ось пацієнтам у віці, з не дуже еластичною шкірою або великим об’ємом жирових відкладень ліпосакцію роблять лише у поєднанні з підтяжкою, інакше обвисла шкіра може в підсумку виглядати гірше, ніж до операції.

Головна перевага хірургічних методів – це гарантія результату: що викачано, то викачано, що відрізане, то відрізане. Без недоліків, втім, не обійтися. Серед них – безліч протипоказань:  діабет, серцево-судинні захворювання, гормональні порушення і ін; ризик ускладнень і, нарешті, висока вартість операції.

Гучні ж «золоті нитки» в боротьбі з другим підборіддям малоефективні. Це швидше профілактичний засіб: вони фіксують тканину обличчя в тому стані, в якому та перебуває на момент армування. Використання золотих ниток для усунення другого підборіддя виправдане лише при невеликому провисанні в молодості або після проведення підтяжки шкіри. Однак сама наявність «золотих ниток» буде служити протипоказанням для безлічі косметологічних процедур надалі.

Робіть правильний вибір та старайтесь попередити появу другого підборіддя.

Залишити коментар