Епіляція на обличчі: оптимальні методи боротьби

Епіляція на обличчі
Вважається, що жіноче личко повинно бути чистеньким. Це передбачає відсутність вугрів, висипу, чорних крапок і, звичайно ж, вусів. Але варто поглянути на будь-яку дамочку в метро або громадському транспорті, як приходить розуміння того, що майже у кожної жінки в наявності ті чи інші проблеми з обличчям. Найбільше в очі кидається легкий пушок над верхньою губою. Саме він і став причиною багатьох комплексів і хвилювань у жіночого населення.
В народі існує думка, що видаляти волосяний покрив над верхньою губою не можна. Вважають, що це загрожує наслідками у вигляді жорсткої щетини або ще більш густих заростей. Користуватися бритвою? Ні в якому разі! Це перший крок до перетворення в листоношу Пєчкіна! Але й залишати цю справу просто так трохи незручно, погодьтеся.
Що ж робити тим, хто хоче зберегти за собою титул бездоганною красуні? Відповідь проста: читати далі наші поради.

Протягом десятиліть збривання вусів у жінки вважалося справою ганебною і суто інтимною. Саме тому людство вправлялися у винаході різних способів і методів видалення небажаної «рослинності». Найпопулярнішими були і залишаються епіляція воском, хімічна депіляція, освітлення волосся, електрична епіляція та електроліз. На додаток до цього комплекту варто згадати відносно недавній винахід людства – лазерну епіляцію. Тепер про кожен метод докладніше.
Електрична епіляція – досить спірний метод в плані якості. Думки про цей спосіб побутують різні. Комусь підходить, комусь ні. Відомо, що за результатами одного з тестувань, у 70 зі ста дівчат, після використання електричного епілятора, місця обробки покривалися дрібними пухирцями, позбутися яких було досить проблематично.
Висмикування волосся - абсолютно непридатний спосіб. Годиться тільки для брів.
Епіляція воском – класичний спосіб, яким користувалися ще наші мами. Як правило, він не особливо дорогий, результативний, але вельми болючий. Волосся висмикується з коренем, і поверхня шкіри залишається гладенькою протягом 3-4 тижнів. Головний мінус цього способу – біль та почервоніння в місцях обробки. Так само незручність можуть заподіяти залишки воску на шкірі, але, як правило, дбайливі виробники пропонують в комплекті з воском спеціальне масло.
Хімічна епіляція являє собою епіляцію за допомогою різних кремів, які розчиняють волосся. Метод цей безболісний, але підходить він далеко не всім. Проводити епіляцію за допомогою таких кремів не бажано людям з високою чутливістю і шкірою, схильною до подразнення. Інакше, ви ризикуєте спостерігати на своєму личку досить хворобливі почервоніння, від яких досить важко позбутися.
Освітлення волосся – абсолютно безболісний, і в той же час даремний спосіб, так як в даному випадку Ви не усуваєте проблему, а лише маскуєте її.
Електроліз та лазерна епіляція – єдині способи, які гарантують позбавлення від волосся якщо не назавжди, то на дуже довгий час. Проводити таку епіляцію самостійно неможливо, потрібно звертатися до фахівців. Мінус такої процедури в тому, що в разі неправильного виконання, на Вашому обличчі можуть залишитися шрами і інші неприємності.
Способів позбутися небажаного волосся на різних ділянках тіла, включаючи обличчя, предостатньо. І тут, як завжди, вибір залишається тільки за Вами, дорогі дівчата.

Залишити коментар