Епіляція олександритовим лазером. Відгуки

Олександритовий лазер

Навіть якщо не треба надягати купальник, непотрібне волосся все одно заважає відчувати себе комфортно в емоційному плані. Ця делікатна проблема вимагає рішення, навіть якщо за вікном золотяться клени і йде дощ, навіть якщо небо затягнуте хмарами і йде сніг. Але бритви не завжди допомагають, та й не вирішує подібний метод проблему наявності волосся в непотрібних місцях настільки довго і надійно, як би цього хотілося. Але які методи можна використовувати для вирішення такої делікатної проблеми?

Магія каменю. Олександритовий лазер

Олександрит – це чудовий рідкісний камінь, який прикрашає безліч жінок, виблискуючи з оправ кулонів і кілець. Але він допомагає жінкам знайти красу, не тільки знаходячи притулок в оправах ювелірних виробів, але і в складі складного пристрою косметичного лазера. Технічні олександрити використовуються при виробництві косметичних лазерів, які допомагають позбутися від непотрібного волосся.
Косметичні олександритові лазери призначені для безболісної епіляції на великих ділянках шкіри. Навіть якщо непотрібного волосся багато, олександритовий лазер допоможе забути про нього на один або два місяці.
Сучасні олександритові лазери забезпечені системою охолодження шкіри, що робить процедуру епіляції не тільки безболісною, а й приємною.

Поради про те, як уникнути помилок

Поширена думка про те, що одна процедура епіляції олександритовим лазером допоможе позбутися від непотрібного волосся назавжди. Це не так, тому що під час процедури прибирається лише частина вже вирослого волосся. Для досягнення потрібного ефекту необхідно кілька процедур епіляції олександритовим лазером. Олександритовий лазер знищує вже активні волосяні фолікули, але він не може виявити і прибрати волосяні фолікули, які знаходяться в неактивному стані. Саме тому не варто поспішати, а слід трохи зачекати, поки «сплячі» волосяні фолікули перейдуть в активний стан.

Олександритовий лазер не провокує подразнення шкіри і не пошкоджує її. Скарги на подразнення шкіри пов’язані з тим, що перед процедурою епіляції лазером дівчата загоряли або вони провели процедуру пілінгу або відвідали солярій після проведення процедури епіляції. Епіляція лазером передбачає те, що до шкіри до і після проведення процедури жінка повинна ставитися до своєї шкіри з обережністю. Не можна користуватися соляріями, засмагати на сонці, використовувати ароматичні масла, що підвищують світлочутливість шкіри, проводити процедуру пілінгу за два-три тижні до проведення процедури лазерної епіляції. Ці ж правила слід дотримуватися протягом двох-трьох тижнів після проведення епіляції.

Багато жінок скаржаться на те, що епіляція лазером їм не допомогла. Перш за все, дані скарги пов’язані з тим, що епіляція за допомогою олександритового лазера ефективна тільки в тому випадку, якщо волосся, яке видаляються має темний відтінок. Світловолосим дівчатам і жінкам, чиє волосся прикрашене сріблястими нитками сивини, даний метод дійсно не допоможе. Часом недобросовісні косметологи користуються незнанням своїх клієнтів про цю особливість лазерної епіляції, а тому направляють на процедуру видалення волосся за допомогою олександритового лазера. Епіляція лазером підійде лише чорнявим, темно-русявим і темно-рудим дівчатам.
Якщо всі правила були дотримані, то необхідність вирішення делікатної проблеми позбавлення від непотрібного волосся не буде турбувати розум дівчини ще місяць. А після курсу процедур епіляції існує ймовірність того, що проблема видалення непотрібного волосся вже ніколи не з’явитися в житті дівчини.

Рішення настільки делікатних питань за допомогою бритви часом призводить до незручностей. Епіляція інтимних місць та інших частин тіла за допомогою лазера набагато ефективніша, безболісніша і, що найголовніше, надійніша, тому що дає довгостроковий ефект. Після процедури звільнення від непотрібного волосся за допомогою лазера шкіра залишиться чистою і гладкою, а торкатися до неї буде приємно. Додатковими плюсами даної процедури є швидкість її проведення та безболісність самого процесу видалення волосся.

Залишити коментар