Фітобальзами для волосся в домашніх умовах

Фітобальзами для волосся

Якщо ви помітили, що ваше волосся стало не тільки ламатися, але і випадати, зверніться до фітобальзамів. Ними потрібно мити волосся після використання шампуню, енергійно масажуючи шкіру голови. Причому при митті слід не терти шкіру голови, спутуючи волосся, а масажувати її біля коріння волосся, як би зрушуючи шкіру і м’язи по кістках черепа. Це посилить кровообіг, що сприяє глибокому проникненню поживних елементів в шкіру голови і коріння волосся.

Фітобальзам «Хмільний»
По 4 частини коренів лопуха і квіткових корзинок нагідок, 3 частини шишок хмелю, 1 л води. Відварити суміш трав у воді. Мити голову 2 рази на тиждень.

Фітобальзам «Плакуча верба»
По 1 ст. ложці кори верби і коріння лопуха, 1 л води. Відварити суміш. Мити голову відваром три рази на тиждень.

Фітобальзам «Верес»
По 2 частини вересу, кропиви пекучої, коренів лопуха, 1 частина шишок хмелю. Дану суміш відварити в 1 л води. Мити голову 3 рази в тиждень.

Фітобальзам «Яскрава осінь»
По 3 ст. ложки листя кропиви та листя мати-й-мачухи, 1 л води. Приготувати відвар. Мити ним голову 3 рази в тиждень.

Ополіскування: Після миття ретельно прополіскуйте волосся. Ополіскування корисно хоча б тому, що може служити і зміцнюючою процедурою.

Використання спеціальних ополіскувачів благотворно впливає на волосся, особливо на те, яке виснажене або слабке від природи. Для нейтралізації залишків лугу можна обполоснути волосся підкисленою водою (на 1 л води – 1 ст. ложка оцту або сік 1 лимона). Кислі розчини приводять до появи блиску і ефекту більшого об’єму волосся.

Якщо до складу шампуню не входить кондиціонер, то для додання блиску і усунення пошкоджень після кожного миття слід наносити на волосся кондиціонери. Вони діють на волосся так само, як зволожуючі креми на шкіру. Завдавши їх на волосся, потримайте 3-5 хв (шкіру голови можна злегка помасажувати), після чого гарненько обполосніть водою. Для споліскування можна використовувати як готові склади – спеціальні бальзами-ополіскувачі, так і приготовані в домашніх умовах.

Свадьба – это один из самых главных шагов в жизни каждой женщины и потому все должно быть идеальным, в том числе и маникюр. Смотрите свадебный маникюр на фото и выбирайте то, что Вам нравится.

Залишити коментар