Гіменопластика – операція з відновлення незайманості

Гіменопластика, відновлення незайманості

Гіменопластика – хірургічне відновлення невинності. Єдиним показанням для даної операції є бажання самої пацієнтки. Протипоказанням, особливо для операції із загальною анестезією, можуть бути загальні серйозні захворювання різних органів, запальні процеси, порушення згортання крові, психічні розлади.

Перед гіменопластикою необхідно здати обов’язкові аналізи крові на ВІЛ, сифіліс, гепатити В і С, гінекологічний мазок на флору і додаткові аналізи крові на згортання, біохімічний та загальний аналіз крові, ЕКГ.

Першу відому операцію з відновлення незайманості виконав італійський гінеколог Бернуллі у 1962 році. З тих пір технікою гіменопластики оволоділи багато хірургів і гінекологів. В даний час хірургічне відновлення невинності (гіменопластіка) є однією з найпоширеніших і затребуваних операцій. Багато жінок вдаються до неї в силу етичних та релігійних міркувань. Тому на сьогоднішній день існує чимало методик відновлення дівочої пліви. Серед них найбільш поширені два види реставрації: короткочасна і довгострокова.

Процедура операції гіменопластики – відновлення невинності

Гіменопластика проводиться не пізніше 4-5 днів до чергової менструації. Операція гіменопластика може проводитися під місцевою чи загальною анестезією і триває від 15 до 45 хвилин, в залежності від індивідуальних особливостей жінки. Загальна анестезія проводиться натщесерце.

Короткочасна гіменопластіка (відновлення невинності) використовується в тому випадку, коли необхідний результат потрібно протягом найближчих 7-10 днів. У цьому випадку ділянки дівочої пліви просто зшиваються між собою. Операція проводиться як під місцевою, так і під загальною анестезією. Повноцінного загоєння, як правило, не відбувається, тому результат недовговічний і зберігається не більше тижня.

Довгострокова гіменопластіка (тришарова гіменопластіка) передбачає відновлення цілісності дівочої пліви за рахунок тканин входу в піхві – тришарове ушивання передодня піхви. У даному випадку невинна пліва формується з трьох шарів тканин передодньої піхви, всі верстви вшиваються сучасним, розсмоктується шовним матеріалом. Ця операція складніша за методикою, але гарантує збереження невинності до першого статевого контакту, навіть якщо він відбудеться через кілька років. Операція зазвичай проводиться з загальним знеболенням. Лікар переміщує ділянки слизової оболонки в переддень піхви і зшиває їх, тим самим відтворюючи природну форму дівочої пліви. Така операція триває близько 60 хвилин. При повторній дефлорації присутні всі супутні ознаки, більше того кров’янисті виділення під час першого статевого контакту бувають більш виражені, ніж в звичайних випадках.

Реабілітація після гіменопластики – відновлення невинності

Після проведення операції пацієнтка може повернутися додому в той же день і повернутися до звичайного життя. Перший час рекомендується рідке харчування, обмеження вживання продуктів, які можуть викликати здуття живота і посилити процеси бродіння в кишечнику (хліб з борошна грубого помелу, свіжі овочі і фрукти, солодощі), а також уникати надмірних фізичних навантажень і різких рухів. Також рекомендуються ретельний туалет статевих органів із застосуванням розчинів антисептиків. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря операція абсолютно безпечна і ризик ускладнень зведений до нуля.

Чтобы сравнить цены и приобрести мебель эвита заходите в интернет-магазин и узнавайте всю информацию о данном виде товара.

Залишити коментар