Голковколювання від куріння. Як кинути курити за допомогою акупунктури?

Голковколювання від куріння

Новина про те, що хтось викурює пачку сигарет за день, не здається Вам шокуючою: приблизно стільки ж або навіть більше пачок викурюєте і Ви. Але Вас вже турбує задишка, постійні бронхіти, сама залежність від сигарет. І з’явилося бажання позбутися згубної звички, яка міцніє з кожним днем.

Акупунктура проти куріння

Чи можна швидко і надійно кинути палити? Адже дана звичка не настільки нешкідлива, як здається на перший погляд. Шкода куріння часом не помітна, тому що спочатку всього лише змінюється колір обличчя. При великому стажі куріння з’являється хронічний бронхіт, змінюється судинна система, з’являється задишка, голос стає хриплим, а іноді розвиваються хвороби голосових зв’язок. Більш того, куріння шкодить не тільки самому прихильнику тютюну, а й тим, хто перебуває з ним поруч. Для пасивного курця тютюновий дим навіть більш небезпечний, ніж для активного курця.

Голковколювання вважають процедурою, яка може перемогти пристрасть до тютюну. Для проведення процедури акупунктури використовують позолочені або посріблені голки, які встромлюють майстром в певні місця на тілі. Точний механізм дії акупунктури досі невідомий, але він приносить результати. Розмовляючи із знайомими або клієнтами майстрів голковколювання, можна почути, що саме застосування акупунктури допомогло їм кинути курити.

Під час проведення сеансу акупунктури відбувається вплив на певні зони мозку для зняття фізіологічної залежності від тютюну. Знімаються такі симптоми, як запаморочення, головний біль, легка нудота, нездужання. Голковколювання позбавляє від фізіологічних синдромів, викликаних відмовою від куріння. Але від психологічної прихильності до куріння акупунктура не позбавляє. Люди, які пройшли через курс акупунктури заради того, щоб не палити, у сімдесяти відсотках випадків кинули б курити і без застосування акупунктури. Вони звернулися до голковколювання або заради того, щоб подумки відзначити для себе те, що вони вже кинули палити, або для того, щоб зняти фізіологічні наслідки після відмови від куріння.

Тим не менш, застосування голковколювання під час відмови від куріння дуже корисно, так як проходження даної процедури допомагає зосередитися на досягненні результату і позбутися з’являється фізичного нездужання.

Корисні рекомендації

Якщо поєднати акупунктуру з терапією позбавлення від психологічної залежності від куріння, то позбутися від даної звички можна буде досить легко. При виборі майстра, який буде проводити сеанси акупунктури, варто поговорити з його клієнтами та своїми знайомими, щоб дізнатися, наскільки майстер досвідчений і уважний до своїх пацієнтів.

Не варто вибирати в якості майстрів тих, хто обіцяє миттєве позбавлення від прихильності до куріння після проведення всього одного сеансу. Метод акупунктури припускає проведення як мінімум п’яти сеансів голкотерапії.

Слід звертатися лише до тих майстрів, які практикують у Вашому населеному пункті, так як приїжджі майстри, швидше за все, не стурбовані збереженням чистоти своєї репутації і Вашого здоров’я.

Голковколювання – досить складна процедура, пов’язана з проколюванням шкіри, тому варто перевірити дотримання гігієнічних вимог майстром щодо голок, його самого та місця, в якому проводяться сеанси акупунктури. При недотриманні гігієнічних вимог – наприклад, використанні нестерильних голок, – наслідки сеансу такого роду можуть бути небезпечніші, ніж шкода куріння.

***

Ви прийняли рішення кинути курити. Ви визнали те, що куріння завдає шкоди не тільки Вашому здоров’ю, а й здоров’ю оточуючих. Визнання власної недосконалості – це вже маленька перемога. Це означає те, що Ви зможете кинути палити за допомогою будь-якого методу, а голковколювання допоможе Вам впоратися з тим родом фізичного нездужання, яке виникає після відмови від сигарет.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

Мар*яна

Я курила протягом 9 років…курила багато і всі спроби кинути були марними..
І таки кинула курити(вже 2 місяця),завдяки голкотерапії на вусі.Не погоджуюсь з Вашими порадами на рахунок декількох сеансів..все це залежить від методики.Я і багато моїх знайомих кинули курити після першого сенсу…Але було одне “но”,з голочками потрібно було ходити 1 тиждень..
Пишіть,якщо комусь потрібен спеціаліст..зрадістю дам номер мого лікаря))))

роман

потрібен фахівець для того щоб кинути палити. бажано у львові. хто знає скиньте контакти

Залишити коментар