Головний ворог плоского живота

плоский живіт

Можна годинами качати прес, довго дотримуватися дієти, але так і не добитися ідеального живота. А якщо ви особа нервова та вразлива, то досягти ідеалу буде ще складніше. Але вихід все-таки є. Багато жінок, та й чоловіки теж – незадоволені своєю фігурою. У першу чергу животом, потім слідує талія, стегна і груди. І якщо відкладення жиру в деяких місцях зумовлене особливостями організму, то з животом все не так просто. Вчені вважають, що складки на ньому безпосередньо пов’язані зі стресостійкістю.

Гормональні війни

Психологи неспроста охрестили жирові складки в області живота і талії рятувальними кругами – це своєрідний захисний механізм організму від стресу. Справа в тому, що в черевній порожнині знаходяться рецептори, які особливо чутливі до гормону стресу кортизолу. Протягом дня її вміст у крові змінюється. Але коли ви постійно напружені, рівень кортизолу весь час залишається досить високим, і під його впливом жирові клітини усередині запасаються жиром.

До речі, звичка їсти, коли вам погано, або “заїдання” стресу – це теж своєрідний захисний механізм. При стресі виробляється ще один гормон – адреналін. А цукор не тільки нейтралізує його, але і володіє заспокійливою дією, дарує п’янке почуття ейфорії і зайві кілограми на додачу.

Торти, печиво, шоколад дійсно можуть заспокоїти, знижуючи рівень кортизолу та адреналіну в крові але ненадовго. Кожного разу для гарного настрою потрібно усе більше їжі. Ефект від такої терапії – зайві кілограми що не змусять себе довго чекати. А ось здорові продукти і гормони стресу нейтралізують, і фігуру прибережуть. Через декілька днів такої дієти ви помітите результат – самопочуття покращитися, колір обличчя стане природнім, а настрій – чудовим!

Однак милий животик – це лише частина проблеми. При постійному надлишку кортизолу гинуть нейрони головного мозку. Крім іншого, це заважає утворенню серотоніну – гормону гарного настрою. Результат – депресія.

Далі за програмою: депресія – переїдання – зайві кіло на животі.

Релакс проти стресу

Головний метод боротьби зі стресом, напевно, вам відомий: не можеш змінити ситуацію – зміни своє ставлення до неї. Для цього потрібно освоїти будь-яку вподобану вам методику розслаблення.

Якщо ви людина діяльна і активний, займіться спортом, наприклад, тай-бо або степ-аеробікою. Фізичні вправи допоможуть скинути негативну енергію і дозволять інакше подивитися на проблему.

Якщо ж ви хочете докорінно змінити ставлення до життя взагалі і до стресу зокрема, то займіться йогою тайчі. Немає часу і бажання займатися всім перерахованим вище? Освойте медитацію та глибоке дихання – ці методи дозволяють здолати будь-який стрес.

Не тільки для краси

Жир в області талії, який медики називають центральним ожирінням, – це не просто негарно, але й небезпечно. Центральне ожиріння веде до серцево-судинних захворювань, діабету другого типу і навіть онкології. Часто будова фігури передається у спадок, але генетична схильність – це причина лише чверті всіх захворювань, пов’язаних з ожирінням. Єдиний спосіб вирішити проблему – змінити спосіб життя. І це цілком у ваших силах!

Ліки з тарілки

Та все ж без дієти не обійтися. Головне, не впадати в крайнощі і не обмежувати себе у всьому – адже це теж стрес. Тому вам потрібна здорова, збалансована дієта з антистресовою дією .Середземноморська – саме така. Не дарма жителі Середземномор’я хворіють набагато менше за інших. Учені припускають, що їх дієта має заспокійливу дію, допомагаючи організму боротися з хронічним стресом. Основу раціону складають цільнозернові продукти, овочі, фрукти, риба, сир, горіхи, насіння, оливкове масло. Секрет – в маленьких порціях і особливої культурі харчування, коли прийом їжі перетворюється на справжній ритуал.

Отже, перелічуючи все вищесказане, щоб позбутися випираючого живота та жиру в області талії необхідно:

* Усунути причину стресу. Визначте джерело стресу, постарайтеся уникати або простіше ставитеся до причини стресу. Як то кажуть – не беріть у голову.

* Навчитися розслаблятися. Виберіть варіанти розслаблення: активні види спорту, йога, медитація

* Вибрати дієту, яка вам буде підходити.

Узнайте обо всех спа салонах москвы на сайте http://royalbeauty.ru/katalog/spa-salony и выберите для себя лучшие спа салон.

Залишити коментар