Готуємося до весни: Зустрічаємо тепло у всій красі!

Очищення шкіри і догляд за нею

До календарної весни залишилось вже дуже мало, тому вже час розпочати підготовку до весняного сезону. Весна – складний період для нашого організму, час, коли зимовий авітоміноз, весняна втома, нестійка погода викликають депресію і не кращим способом позначаються на стані шкіри і волосся. А тут ще за зиму вітер, низька температура повітря, штучне опалення призвели до висушування шкіри, порушення цілісності ліпідного бар’єру. Крім того, їжа, яку ми зазвичай вживаємо взимку, багата вуглеводами та жирами, а ось мінералів і вітамінів в ній якраз і не вистачає, адже навіть ті овочі і фрукти, що ми зберегли до весни, вже не такі багаті корисними компонентами, як восени. Особливо погано позначається на шкірі дефіцит цинку, який просто необхідний для формування структури шкіри, волосся і нігтів.

Висновок – щоб зустріти цю найкращу пору року у всеозброєнні краси і з чудовим настроєм, потрібно заздалегідь зробити не такі вже складні заходи.

Перше що необхідно зробити – це поповнити наш запас вітамінів. Виконати це завдання можна двома способами. Найпростіший – піти в найближчу аптеку і підібрати для себе відповідний вітамінний комплекс, що відповідає вашому віку, стану здоров’я і розміру гаманця. Ну, а можна і самостійно попрацювати над своїм раціоном харчування і включити в нього вітамінні настоянки та відвари, наприклад, шипшини, сухої малини, додати в меню квашену капусту й морську капусту, ізюм, чорнослив, курагу, цитрусові.

Непогано буде щодня готувати легкі салати з сирої моркви з часником і майонезом або салат з тертого буряка з яблуком, часником, горіхами, майонезом. Кому що подобається. Для зміцнення імунітету є ще дуже ефективний рецепт на основі звіробою і вина. Траву настоюють на лікувальному вині «Кагор» чи «Мадера», 50 грамів сухого звіробою на 500 грамів лікувального вина. Пляшку, наповнену травою і вином, закрити пробкою, настоюємо не менше доби в темному місці при кімнатній температурі. Приготований настій звіробою рекомендується пити по столовій ложці 3 рази на день перед їжею протягом двох тижнів.

Крім зміни раціону харчування, величезну користь принесуть нам щоденні прогулянки на свіжому повітрі, чим більше, тим краще, особливо корисно гуляти ввечері перед сном.

І, взагалі, правильний розпорядок дня допоможе нам позбутися втоми і дасть відпочинок нашій нервовій системі. Дуже важливо вчасно лягти спати, щоб вранці прокинутися з ясною головою. Випивайте за 30 хвилин до сну півчашки теплого молока, краще з дрібкою куркуми. Це заспокоїть і розслабить ваш активний розум, і поступово ви будете спати, як немовля.

Також корисно, коли приходите додому, після вечірньої прогулянки запалити заспокійливу (м’ята, валеріана, сандал, опіум, ромашка, півонія, пустирник) мандрагори, аромалампу або заварити трав’яний відвар і подихати хвилин 20-30 цими запахами. Також не потрібно ігнорувати такий простий і ефективний засіб, як тотальна релаксація (розслаблення) перед сном, лежачи на спині, так, щоб не тільки всі м’язи, починаючи з обличчя, розслабилися, але слідом за ним – і розум, і психіка, і почуття …

Ну, і, звичайно, щоб весна не принесла нам прикрості замість радості, не варто забувати і спеціального догляду за шкірою і волоссям. Напевно у вашої улюбленої косметичної фірми є в асортименті спеціальна серія продуктів весняного догляду: лосьйони та сироватки, живильні креми та маски. Саме час зайнятися підбором косметики, а вже, якщо додати до неї освіжаючу дію масок з фруктів, кисломолочних продуктів та яєць – результат не змусить себе довго чекати!

Повернути колір тьмяній шкірі допомагає самомасаж. Вранці дуже корисно протирати шкіру шматочком льоду із замороженого чаю або відвару трав, або відваром з липового цвіту і меду.

Не менш важливо з урахуванням яскравості весняного сонечка захищати шкіру від дії шкідливих ультрафіолетових променів. Ультрафіолетові промені змушують шкіру старіти, покриватися зморшками і пігментними плямами. Тому протягом дня вона потребує правильного захисту. Необхідно обов’язково наносити зволожуючий крем з сонцезахисним чинником вранці, мінімум за 30 хвилин до виходу з дому, щоб активні світлофільтри встигли вбратися і утворити захисний шар.

Увечері після очищення шкіри слід накласти жирний живильний і обов’язково нічний крем, тому що нічні креми містять багато жиру. На дуже суху шкіру крем наносять товстим шаром. Вночі йде процес її відновлення. До речі, для очищення шкіри краще використовувати молочко, тонік або м’який гель для вмивання.

Любіть себе і свою шкіру – і в результаті правильного і ніжного догляду ваша шкіра буде виглядати свіжою, красивою і здоровою, і ніякі капризи мінливої весни не будуть вам страшні!

Вы хотите провести незабываемый отпуск, отбросить все свои проблемы и будничную суету и окунуться в море новых впечатлений? Авиабилеты со скидкой – бронирование, стоимость и заказ – мы берем всё на себя.

Залишити коментар