Грамотний догляд за обличчям

Догляд за шкірою

Кожному типу шкіри потрібен окремий догляд. Для початку варто визначити яка у вас шкіра: жирна або суха. Зробити це досить просто. За кілька годин після вмивання візьміть серветочку і прикладіть її до щоки. Якщо слідів на серветці не залишилося, значить, шкіра суха. Якщо ж сліди залишилися по всій поверхні, який стикався з обличчям, то шкіра, навпаки, жирна. Третій варіант – змішана, або комбінована шкіра. При цьому типі на серветці плями будуть розподілені лише на деяких ділянках.

Догляд за сухою шкірою. Умиватися потрібно теплою водою. Уникайте умивання холодною водою, так як шкіра може почати рано старіти. Рекомендуються і інші засоби догляду за сухою шкірою: крем, різні відвари (овес і трави, наприклад) і настоянки (суниця). Можна використовувати і живильні маски. Суха шкіра дуже чутлива до сонячних променів. Потрібно берегти свою шкіру від них.

Догляд за жирною шкірою. При даному типі шкіри також можна використовувати різні відвари і маски. Наприклад, рекомендовано носити вранці кефірну маску. Використовувати відвари м’яти.

Догляд за змішаною шкірою. Змішана шкіра зустрічається у більшості людей. Як і для двох попередніх типів шкіри для комбінованої будуть корисні відвари і маски. Приміром, фруктова маска і відвар трави. Косметичні засоби до кожного типу шкіри мають вибиратися окремо. Справа в тому, що часто нам пропонують використовувати різні косметичні засоби (з рекламних роликів) для поліпшення шкіри обличчя. На перших порах вони дійсно допомагають, шкіра набуває дуже свіжий вигляд, але потім, при припиненні використання, з’являються негативні наслідки, наприклад, швидке старіння шкіри.

Тому, краще, ніж використовувати всякі сучасні косметичні засоби, які наповнені хімією, можна використовувати живильні омолоджуючі маски за бабусиними рецептами. Якість, перевірена часом, ніколи не піддається сумніву.

Залишити коментар