Інфрачервона сауна. Користь і шкода інфрачервоної сауни

Інфрачервона сауна

Восени або в інший час у багатьох виникає бажання згадати відчуття, отримані під час відпочинку. Дотик трави до стоп босих ніг, чай з обліпихою або шипшиною вечорами, аромат дерева і розпареної берези в лазні. Але мало хто має можливість поєднати свій розпорядок життя зі своїми бажаннями.
Саме тому життя в місті пропонує безліч інших способів розважитися і відпочити: прогулянки по парках, заняття кінним спортом в критих манежах, відвідування саун. В даний час, згадка саун у людей викликає асоціації, пов’язані з тим, що сауни є якоюсь заміною бань, але не настільки ефективні і корисні. Однак це не так: на даний момент існують сауни, відвідини яких навіть більш корисно, ніж відвідування бань.

Відновлення здоров’я
Класична сауна передбачає нагрівання повітря в приміщенні за допомогою спалювання дров. Відвідування класичної сауни дуже корисно, а разом з шансом приємно провести час і поправити здоров’я люди отримують можливість поекспериментувати з різними трав’яними настоями, які можна виливати на розігріті камені, після чого повітря в сауні наповнюється ароматами трав.
Інфрачервона сауна передбачає використання спеціальних інфрачервоних нагрівачів, які не нагрівають повітря, але зате прогрівають тіло людини. Саме тому інфрачервона сауна безпечна для людей, що страждають астмою і перенесли інфаркт.
Користь сауни проявляється в тому, що прогрівання за допомогою інфрачервоних променів стимулює імунітет організму, покращує кровообіг, сприяє загоєнню ран, допомагає позбутися болю в суглобах. Інфрачервона сауна використовується як засіб для відновлення організму – її відвідування лікарі іноді включають в список призначених процедур.
В інших же випадках, сауна такого типу виступає як засіб профілактики захворювань та підвищення тонусу організму.


Протипоказання
Не дивлячись на те, що сауна, в якій встановлені інфрачервоні нагрівачі замість звичайних саун, використовується як профілактичний і лікувальний комплекс, варто засвоїти те, що її відвідування буде комфортним і безпечним не для всіх людей.
Не дивлячись на те, що інфрачервона сауна використовується для зміни стану людини разом з іншими процедурами, не можна самостійно складати курс її відвідування. Припис відвідувати інфрачервону сауну може виходити тільки від лікаря. Якщо ж Ви страждаєте від будь-якого недуги, то варто запитати свого лікаря про те, який ефект справить на Ваш організм відвідування інфрачервоної сауни.
Відвідування сауни такого типу протипоказано тим, хто страждає від будь-яких інфекцій, діабету та інших захворювань. Варто утриматися від відвідування сауни такого типу, якщо Ви страждаєте від застуди або тільки що одужали після грипу.
Сауна такого типу може спровокувати загострення онкологічних процесів, якщо вони у Вас є, а також загострити перебіг інфекційного захворювання, про яке раніше Ви навіть не підозрювали. Саме тому перед її відвідинами стоїть не тільки проконсультуватися з лікарем, а й пройти медичне обстеження.

Сауна – нехай і володіє комфортним кліматом, – дуже сильний засіб впливу на організм. Інфрачервона сауна володіє розслаблюючим ефектом, допомагає зробити профілактику простудних захворювань, підвищує загальний тонус організму. Не дивлячись на це, перед її відвідинами слід проконсультуватися з лікарем, інакше користь сауни не буде очевидна для Вас повною мірою.

Залишити коментар