Контурна пластика губ. Чи варто її робити? Відгуки та ціни

Контурна пластика

З часом жіночі губи можуть втратити свою колишню форму. Десь шкіра трохи обвисне, десь загубиться колір. Первозданний вигляд, таким чином, виглядає не як у двадцять років. Але сучасна хірургія зробила крок далеко вперед. І тепер можна мати гарні губи навіть і в такому похилому віці.

Контурна пластика губ. Чи варто її робити?

Для початку розберемося що таке контурна пластика. Це свого роду хірургічне втручання, при якому з однієї ділянки тіла береться незначна кількість підшкірного жиру і пересідає за допомогою проколів в «потрібне місце». Пластика губ проводиться під анестезією. Звичайно ж, перед початком проведення процедури сам лікар і пацієнт повністю повинні обговорити те, що маємо отримати в кінцевому результаті. Тобто, і ширину, і висоту, і пухлість губ.

Контурна пластика досить щадна процедура. Її в деякій мірі можна назвати природною, так як пересаджують матеріал не штучний, а жир, який належить самому клієнтові. Результат також не змусить себе чекати. Звичайно, має пройти якийсь час, щоб жирові клітини остаточно прижилися на новому місці, нервові закінчення почали працювати в повну силу, і таким чином повернулося повне відчуття дотику. Зараз можна сміливо сказати, що мати красиві губи можна, навіть якщо і з допомогою майстрів – хірургів.

Відгуки та ціни

Відразу можна сказати, що пластика губ процедура не дешева. Ціна буде залежати і від кількості виконаної роботи, і від самого майстра. Вона варіюється в межах 200-300 доларів. Але з іншого боку результат тримається не місяць або два, а набагато довше. Повторне проведення процедури вже буде називатися корекцією, і вартість буде в кілька разів менше.

Контурна пластика хороша тим, що в організм не потрапляє чужорідне тіло або будь-який інший хімічний препарат. А тепер давайте почитаємо відгуки тих людей, які стикнулися з даною процедурою на власному досвіді:

«Доброго дня! Сьогодні зробила собі контурну пластику губ. Поки говорити досить складно, але трохи виходить. В деяких місцях відчувається печіння і є невелика набряклість. У салоні мене запевнили, що все пройде в найближчі дні, чому я несказанно рада. Результат вже трохи радує. Лінії стали чіткими, пропав рельєф. Губи стали гарними. Спасибі! »

«Добрий день! Місяць тому пройшла процедуру пластики губ. Боялася досить сильно, тому що це моє перше досягнення – лягти під ніж самостійно. Але мені попався досить хороший майстер, який і порадив, і порекомендував. У перші дні було трохи незвично, тому що навіть чашка на губах не відчувалася. Але з часом все пройшло. Зараз мої губи виглядають приголомшливо! У них досить насичений колір, дивно рівний контур. Іноді, навіть і не хочеться наносити макіяж. Всі мої сумніви розвіялися. Я дуже рада! »

Вишукана нижня білизна Флоранж подарує вашому тілу легкість, впевненість в собі і насолоду від носіння.

Залишити коментар