Корекція фігури та її новий метод

корекція фігури

Не секрет, що кожна жінка мріє мати струнку й гарну фігуру. Але не завжди реальність співпадає з нашими мріями або бажаннями. Звичайно, комусь пощастило, так як природа або гени дозволяють зберігати стрункість, незважаючи на кількість з’їденої їжі, а хтось вираховує калорії, складаючи своє денне меню, і все одно продовжує додавати у вазі. Щоб тримати себе у формі, не достатньо просто правильно харчуватися. Потрібно щоб фахівець підібрав найбільш підходящий метод корекції фігури індивідуально для Вас.

В даний час стало можливим вилікувати целюліт, відкоригувати форми тіла, не звертаючись до хірургів і дієтологів. Багато хто з жінок пережили період реабілітації після хірургічних втручань, на собі відчули ускладнення, які в більшості випадків виникають; багато виснажують себе жорсткими дієтами. Це все призводить до невиліковних наслідків для всього організму. Дорогі жінки, навіщо так дратувати себе і свій організм?

Якщо ви хочете, не зашкодивши здоров’ю, змінити фігуру, схуднути, позбутися целюліту, стати стрункою і красивою – Вам підійде комплекс фізіотерапевтичних процедур. Для Вас фахівець підбере комплексний підхід і методи патогенетичного лікування, тобто такого лікування, яке впливає не тільки на наслідок, а й на причину виникнення проблеми. Завдяки програмам з корекції фігури, ви поліпшите здоров’я судин (лімфодренажних і кровоносних), позбудетеся від набряків, придбаєте струнке тіло і пружну молоду шкіру – і як результат – справжнє омолодження!

Корекція фігури являє собою певним чином підібраний комплекс косметологічних заходів, що допомагають повернути стрункість і пропорційність фігури, прибрати локальні жирові відкладення (зайві обсяги), усунути в’ялість. Все це доступно і Вам.

У комплексну програму входять такі процедури як:

  • Консультація лікаря дерматокосметолога;
  • Підбір індивідуальної програми лікування;
  • СПА процедури;
  • Ручний масаж;
  • Мезотерапія і багато іншого.

Курс лікування в середньому триває близько місяця, однак і строки визначаються індивідуально, залежно від ступеня складності проблеми.

Одне з дорогоцінних місць серед SPA-процедур займає багатофункціональна гідрофузіонна терапевтична СПА капсула Dermalife SPA-JetTM, яка представлена комбінацією гідротерапевтичних технологій: пара, туману, душа Віші, гідромасажу спини, стоп, гіпертермії та інфрачервоного випромінювання. Поєднання глибокого прогрівання за допомогою інфрачервоного опромінення та парового впливу (волога парова плівка, укутують тіло), ідеально для проведення процедур з використанням лікувальних грязей, інфрачервоне тепло сприяє проникненню поживних і активних речовин лікувальних грязей до 4 см в глибину без розігріву навколишнього повітря, що сприяє процесу ліполізу і виведенню токсинів з глибоких підшкірних шарів. Безперервний і імпульсний вібраційний масаж ложа капсули сприяє зняттю м’язових спазмів, активації кровообігу і насичення киснем кровотоку. Після SPA – процедури Ви вирушаєте до фахівця з масажу, який проведе професійний антицелюлітний масаж.

Як правило, лікувальний курс антицелюлітного масажу виконується лише після певної підготовчої стадії – ліквідації лімфостазу, а також кількох сеансів лімфодренажу. Як вже говорилося, дана методика фізіологічно обгрунтована. Ефективність її впливу забезпечується поступовим переходом від поверхневих прийомів масажу до більш глибоких. Масаж орієнтований виключно на шар підшкірно-жирової клітковини (ПЖК). З цією метою використовуються спеціальні прийоми, що дозволяють контролювати глибину масажу. Важливо максимально покращувати кровообіг саме в масажованих зонах, оскільки основним у лікуванні целюліту є відновлення мікроциркуляції.
Процедури антицелюлітного масажу при необхідності чергуються з процедурами лімфодренажу. Це дозволяє підвищити ефективність лікування і зробити масаж менш травматичним. Лімфодренірующий масаж призводить до посилення мікроциркуляції в проблемних зонах, що забезпечує адекватний відтік лімфи від периферії до центру.

Після масажу, за призначенням лікаря, Вам проводять ін’єкційну процедуру – мезотерапію.
Мезотерапія – це метод введення в проблемні зони спеціально підібраний для кожного пацієнта коктейль. У результаті відбувається розрив мембран і руйнування жирових клітин. До руйнування адипоцитів приєднується ефект дренажу – продукти розпаду жирової тканини не скупчуються в місці проведення ін’єкцій, а виводяться в лімфотік. Метод ефективний для позбавлення від локальних жирових відкладень – на животі, сідницях, колінах, плечах і інших частинах тіла.

У наш час можна позбавитися від зайвої ваги без хірургічного втручання, без хімічних препаратів і без голодування. Корекція фігури можлива без шкоди для Вашого здоров’я!

Сделать приятное любимому человеку сможет доставка цветов Киев, которая осуществляется интернет-манагином Monaflowers.com.

Залишити коментар