Корекція фігури

Корекція фігури, целюліт, пресотерапія, лімфодренаж, ідеальні форми

Якщо ви звикли стежити за своєю фігурою і хочете трохи підкоригувати риси обличчя, то, виконуючи комплекс лікувальних процедур, ви зможете знову відчути себе бадьорою, красивою і впевненою в собі жінкою. Розглянемо основні методи загальної корекції фігури. Для виведення зайвої рідини з м’яких тканин і клітин організму застосовується пресотерапія і лімфодренаж. Крім цього, використовуючи ці методи, ви видаляєте з організму шлаки і токсини, що дозволяє зняти набряклість у проблемних місцях. Застосування пресотерапії і лімфодренажу разом з целюлоліполізом і ультразвуком дозволяють за короткий час прискорити процес корекції тіла.

Під ультразвуковою терапією мається на увазі виконання процедур, які дозволяють зруйнувати надлишкові жирові відкладення. Дана властивість цього методу призводить до того, що лікарі рекомендують виконувати дану процедуру жінкам з щільним фіброзним целюлітом.

Найефективнішим методом боротьби з целюлітом є целюлоліполіз. Ця процедура відмінно зарекомендувала себе в багатьох країнах Європи, будучи самим бездоганним методом моделювання тіла. Позитивні результати, одержувані при використанні цього методу, були доведені і підтверджені під час проведення клінічних випробувань, якими займався професор Толхарст в Лондонському госпіталі.

Процедура целюлоліполіз вже протягом десяти років використовується у французькій клініці, яку очолює відомий пластичний хірург Ж.Л. Башелье. У результаті опитування, який проводився серед російських жінок, які вдавалися до використання даної процедури, було встановлено, що цей метод є ефективним, дозволяючи відкоригувати фігуру і вилікуватися від целюліту.

Сам процес лікування з використанням методу целюлоліполіз включає в себе три етапи:

1.визначення водно-сольового балансу індивідуально для кожного пацієнта
2.проведення спеціальної підшкірної електротерапії. У загальній складності виконується від шести до десяти сеансів в залежності від показань.
3.складання індивідуального раціону та рекомендацій з харчування

Результат лікування при використанні даного методу дозволяє зменшити обсяг до десяти сантиметрів і зберігати його протягом довгого часу, в незалежності від віку пацієнта, ваги і стану шкіри. Пройшовши весь курс лікування, ви знову знайдете гладкі і пружні стегна, талію і сідниці. Вперше цей метод почали використовувати в Росії шість років тому. За цей час було доведено, що більш продуктивного та якісного методу лікування целюліту без хірургічного втручання не існує.

Крім цього, для корекції фігури лікарі радять виконувати ручний коригувальний масаж. Дана процедура дуже ефективна, так як, на думку більшості європейських косметологів, ручний масаж в корені відрізняється від того масажу, який виконує апарат.

Це пов’язано з тим, що руки професійного масажиста можуть точно забезпечити інтенсивність і глибину впливу на певні ділянки тіла, які необхідно підкоригувати для поліпшення загального вигляду фігури. В купі з усіма методами, які ми розглянули, ручний масаж виконується як останній етап при корекції фігури. Виконуючи всі процедури, ви можете бути впевнені, що через деякий час ваша фігура знову набуде ідеальні форми.

Модная и стильная одежда Отто через интернет-магазин – это то, что сэкономит Ваше время и значительную субу денег, но не оставит Вас неудовлетворенным покупкой.

Залишити коментар