Корекція і пластика грудей – мамопластика

мамопластика, корекція грудей

Маммопластика – це зміна форми грудей, підтяжка молочних залоз, ендопротезування.
Як правило, всі існуючі проблеми грудей можна розділити на наступні групи:

  • макромастія – різке збільшення грудей, іноді до гігантських розмірів, при збереженні пружності і місця розташування
  • птоз молочних залоз – опущення грудей при відносному збереженні її розмірів
  • мікромастія – маленькі груди. Як правило – це вроджена патологія. Часто після першої вагітності і пологів молочні залози розвиваються добре, але іноді цього не відбувається
  • постлактаціонна інволюція молочних залоз – значне зменшення молочної залози після закінчення годування дитини.

Для кожної з цих проблем у наш час існують спеціально розроблені методики, засновані на багаторічному досвіді.

Протипоказання до мамопластики

* Важкі захворювання внутрішніх органів
* Інфекційні захворювання
* Онкологічні захворювання
* Порушення згортання крові
* Вік менше 18 років
* Незавершена лактація (в середньому триває близько 1 року після пологів)

До операції мамопластики (корекції грудей)
До операції пацієнтка здає всі стандартні аналізи (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, коагулограма крові, біохімічний аналіз крові, ЕКГ, аналіз на наявність гепатиту, СНІДу і т.д.), а також робить ультразвукове дослідження молочних залоз. За умови, що пацієнтка здорова до операції потрібно підготувати організм до втручання: за 2 тижні до операції відмовитися від прийому гормональних контрацептивів, не приймати  засоби (Алка-зельтцер, аспірин і т.д.). За тиждень треба перестати палити, тому що нікотин погіршує приплив крові до шкіри, і шви довго заживають.
Операція з мамопластики – корекція і пластику грудей

Операції з мамопластики проводяться під загальною анестезією і триває в залежності від виду операції, коливається від 1,5 до 4 годин.

Збільшуюча маммопластика (ендопротезування молочних залоз)

Ендопротезування молочних залоз зазвичай проводиться з метою збільшення об’єму грудей, поліпшення її форми і додання пружності. Також збільшуюча мамопластика може проводитися з метою корекції асиметрії молочних залоз або при постлактаційній атрофії, тобто зменшення і провисанні грудей в післяпологовому періоді.

Протези-імпланти розрізняються за формою, розміром, текстурою оболонки та наповнювача. Матеріал, з якого зроблена оболонка імпланта, надзвичайно щільний на розрив і тиск, а спеціальний гель-наповнювач забезпечує тривале збереження форми і створює відчуття природної тканини. Такі протези можуть перебувати в організмі більше 15 років, після чого можлива їх заміна на нові. Операційний розріз може локалізуватися або під грудьми в складці, або навколо соска, або в пахвовій западині.

Звичайно в більшості випадків останнє слово при виборі розрізу залишається за пацієнтом. У залежності від індивідуальних анатомічних особливостей імплант може бути встановлений або між залозою і грудним м’язом, або під грудним м’язом. Тон і ареола зазвичай збільшуються пропорційно нового розміру грудей. Найчастіше операція закінчується косметичним ушиванням розрізу без дренажів.

Зменшуюа маммопластика

Зазвичай до цих операцій відносять редукційну маммопластику (при гіпертрофії молочних залоз) і мастопексії. Існує безліч методик операцій. Як правило, редукційна маммопластика поєднується з підтяжкою грудей. Основна їх мета – сформувати гарну форму грудей при мінімальній кількості розрізів і швів. В процесі операції віддаляється надлишок тканини молочної залози та підшкірної жирової клітковини і формуються молочні залози нового розміру і форми.

Особлива група операцій – корекція сосків і ареол у випадках незадовільності їх розмірів і розташування. Потрібно враховувати, що найчастіше при пересадці сосково-ареолярного комплексу наступне годування грудьми неможливо.

Реабілітація після мамопластики

Зазвичай додому пацієнтку виписують вже на наступний день після операції по пластиці грудей, а іноді і в той же день. У перші кілька днів після мамопластики може виникнути відчуття натягу шкіри в місці операції, що виникає внаслідок післяопераційного набряку. 2-3 дні нормально виникнення помірних болей в області операції, які заспокоюються прийомом ліків. Як правило, синців не залишається, набряк спадає протягом тижня. Протягом 1 місяця необхідно носити спеціальну післяопераційну компресійну білизну. Вже через тиждень можна повертатися до нормального життя.

Результати та можливі ускладнення після мамопластики

Точне дотримання лікарських рекомендацій перед операцією і після неї зводить ризик ускладнень до мінімуму. Серед найбільш поширених ускладнень: підшкірні гематоми (ризик їх появи збільшується у курців, проходять самостійно протягом 2 тижнів), запальні зміни м’яких тканин (у осіб зі зниженим імунітетом), виникнення гіпертрофічних рубців (при індивідуальній схильності до їх появи), котрактура протезів (також при індивідуальних особливостях організму).

У результаті багаторічних досліджень підтверджено, що імплантація якісних протезів не впливає на чутливість залоз, не провокує онкологічні та інші захворювання і не є перешкодою для наступної вагітності, лактації і годування (через 12 місяців після операції).

Сравнить цены на на компьтери и купить ноутбук, который Вам подошел по параметрам и цене можно на сайте www.notis.com.ua.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Римма Хорошко(шамшина)

Сколько стоит, коррекция груди после родов?

Залишити коментар