Косметика Klapp. Відгуки та ціни

Косметика Klapp

Більшість чоловіків вважаю, що єдиний засіб від стресу у дівчини – це шоппінг. Купила нову сукню або туфлі – вже щаслива. Але ми-то, дівчата, знаємо, що не тільки в сукні щастя, а й у косметиці теж. Куди ж ми без неї, рідної, підемо? Сьогодні ми розповімо вам про німецьку компанію Klapp (концерн KLAPP GROUP), яка виробляє косметичні засоби від економ-класів до VIP-доглядів.

«Високі технології»

Вперше ця косметика з’явилася в 1980м році в салонах краси Західної Німеччини. І вже тоді вона підкорила серця багатьох: від простих користувачів до професійних косметологів. У компанії Klapp в розпорядженні дві власні лабораторії, що сприяє створювати унікальні рецепти на основі розробок передових фармацевтичних фірм Німеччини, США та Швейцарії. Основоположник бренду – лікар-натуропат Герхард Клапп. Напевно, саме тому, настільки пильна увага приділяється розробці продукту. Вся косметика фірми Klapp – це косметика високих технологій. Діючі компоненти косметичних засобів – це наночастинки, які за розмірами становлять одну мільйонну міліметра. Завдяки цьому створюється вплив на міжклітинний простір і проникнення в глиб самої клітини. Косметика фірми Klapp – це, переважно креми різного дії, а також підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для самої чутливої. Але основний принцип дії косметичних засобів Klapp – це допомога в активізації власних резервів організму людини. Таким чином організм сам вирішує ту чи іншу проблему своєї ж шкіри.


В Інтернеті можна знайти багато відгуків про цю фірму, так як більшість косметологів або дерматологів радять засоби Klapp. Дівчата ж позитивно відгукуються як про якість продукції, так і про ефект після її використання.

«Гроші, краса, здоров’я»

Що ж, сьогодні більш ніж 20 000 косметологів в 28 країнах світу використовують професійну косметику німецької фірми Klapp. Але для звичайного споживача вона дорогувата. Середня ціна на продукцію – 400 грн (в Україну) і 1300 рублів (в Росії). Звісно, не кожен може собі дозволити косметику такої ціни, але те, що якість виправдано – це факт.

Залишити коментар