Догляд за жіночими грудьми

груди

У всі епохи красиві жіночі груди привертала увагу чоловіків. В епоху барокко ідеалом була пишні груди, в інші століття ним була ніжні дівочі груди. У наші дні з розвитком медичних технологій дами легко вирішуються на збільшення розміру. Які ж груди вважати ідеальними? Ідеальними можна вважати груди, які за будь-яких рухах і положеннях тіла зберігають майже одну і ту ж красиву форму. Якщо ж при русі тіла грудні залози значно переміщаються, причиною може бути ожиріння або розслаблення і в’ялість шкіри. В цьому останньому випадку можливо також, що грудні залози недостатньо міцно пов’язані з грудними м’язами.Перш ніж почати догляд за грудними залозами, варто хоча б трохи ознайомитися з їх анатомією. Необхідно знати, що груди пов’язані волокнами з малими і великими грудними м’язами. При правильному положенні грудна залоза повинна щільно прилягати до грудного м’яза, а шкіра повинна бути туго натягнута.

Звичайно, треба враховувати і природну форму грудних залоз. Грушоподібної або конусоподібної форми грудних залоз у європейських країнах майже не зустрічається, її можна зустріти в Африці. У нас панує дископодібна форма грудних залоз поряд зі сферичною і яблокоподібною. Перший тип зберігає свою форму протягом найбільш тривалого часу.

Славетні красуні починали догляд за грудьми, як тільки вона визрівала, у віці 14 років. Протягом наступних 4-5 років матері дбали про те, щоб у дочки не утворювалося великих жирових відкладень або, навпаки, розвивалися пишні груди.

Заняття відповідним видом спорту (плавання, веслування, гімнастика), обмеження в висококалорійній їжі можуть забезпечити гармонійний розвиток грудей. Якщо ж не дотримувати режиму харчування, мало рухатися, як правило, збільшується жирова тканина грудної залози.

Жінці не слід боятися кинути на себе критичний погляд у дзеркало. Чи такі  високі груди як 5 або 10 років тому? Можливо, помітні перші маленькі жирові подушечки на спині? Але не слід занадто засмучуватися, ще нічого не втрачено. Потрібно укріпити великі і малі грудні м’язи і зробити знову тугою розслаблену шкіру.

Важливим фактором, що сприяє зміцненню грудних м’язів, є дихальна гімнастика і масаж грудних залоз. Однак, масажуючи груди, треба бути обережним, тому що масаж м’язів, що йдуть від плеча до грудей, варто доручати тільки досвідченим масажистам.

Ще більших успіхів ви досягнете, займаючись спортом. Тут особливо рекомендуються плавання, веслування, байдарка. Вранці і ввечері розтирайте груди холодною солоною водою. Корисні також холодні обтирання і душ.

Как правильно и быстро делается виза в Испанию и где ее можно сделать узнайте на сайте http://www.tourclubfavorit.ru/visa/spain/.

Залишити коментар