Домашні креми для повік

Крем для повік, домашні креми для повік, повіки, домашні креми, креми

Рецепт N1. Натуральний пом’якшувальний крем для повік з вершкової та касторової олії з додаванням відвару трав: взяти 25 гр. вершкового масла, додати 10 мл водного настою ромашки і липового цвіту і 5 мл касторової олії, все ретельно розтерти. Нанести вранці на вологу шкіру, а ввечері - злегка вбиваючи вологим (намоченим у водному настої ромашки і липового цвіту) ватним тампоном. Крем тримати в холодильнику.

Рецепт N2. Натуральне оливкове масло і вітаміни для догляду за шкірою очей: в оливкове масло додати вітаміни А і Е в олії. Наносити невелику кількість круговими рухами, надлишки зняти серветкою хвилин через 10.

Рецепт N3. Аевіт, олія зародків пшениці для догляду за шкірою повік в домашніх умовах
: на ніч наносити аевіт на шкіру навколо очей. Чергувати з маслом зародків пшениці. Робити 1 раз на тиждень. Дуже добре на шкіру навколо очей наносити олію шипшини або камфорне.

Рецепт N4. Домашній камфорний крем для шкіри навколо очей: взяти 50 мл розтопленого на водяній бані несолоного жиру (нутряного свинячого) і 50 мл камфорного масла, змішати і перелити в баночку. Два рази на тиждень змащувати цим кремом шкіру перед сном.

Рецепт N5. Домашній крем під очі на основі вітамінного і касторової олій
: добре зберігає жировий і водний баланс шкіри, її еластичність, покращує кровопостачання. Надає згладжуюючий і оживляючий вплив. Рецепт маски: змішати 50 гр. касторової олії і 10 гр. вітаміну Е (в олії). Вони продаються в аптеці. У літній час касторове масло можна замінити оливковою або кукурудзяною. Наносити на повіки і під очі на ніч, надлишок зняти косметичної серветкою. Можна застосовувати щодня.

Довершить дизайн Вашего дома помогут элегантные и современные шторы. VIP шторы Киев – это именно то, что Вы искали.

Залишити коментар