Кислотний пілінг в домашніх умовах. Протипоказання

кислотний пілінг в домашніх умовах

Нерідко шкіра потребує глибокого очищення. Зазвичай чистка проводиться тільки на поверхні, тим самим дуже забруднені пори так і відсіються рознощиками бактерій. Також в місцях скупчення занадто великого обсягу шкірного сала можливе виникнення камедонів або вугрової висипки. Щоб такого не відбувалося потрібно хоча б раз на місяць проводити глибоке очищення шкіри обличчя – пілінг.

Кислотний пілінг в домашніх умовах

Не кожна людина може собі дозволити відвідувати салони краси, де в принципі весь спектр послуг надано. Когось лякає оплата, когось не радують професіонали. Тому кращим виходом з такої ситуації є проведення пілінгу в домашніх умовах.

Раціональніше буде використовувати кислотний пілінг. По-перше, він легкодоступний. По-друге, не маючи уявлення про чищення взагалі, шкіру поранити, буде досить складно.

Щоб провести пілінг для обличчя в домашніх умовах потрібно:

1. Засіб для кислотного пілінгу – ним може виступати будь-який фрукт, який Ви тільки знайдете.

2. Пінка для вмивання або дитяче мило.

3. Мінеральна вода.

4. Зволожуючий крем.

Перед проведенням кислотного пілінгу потрібно як слід очистити шкіру. Потім підготувати фрукти. Їх можна перетворити на кашку. Вона наноситься чистими руками на обличчя і залишається на деякий час. Спочатку можна відчути легке щипання або чесання, але через кілька секунд це почуття пропаде. Якщо сил терпіти більше немає, тоді рясно промийте обличчя мінеральною водою. Процедуру можна повторити. Потім акуратно протріть на сухо обличчя м’яким рушником і нанесіть крем. Після пілінгу шкіра може виглядати червоною і надмірно роздратованою. Але ці симптоми пройдуть вже на наступний день.

Протипоказання

Звичайно, процедура пілінгу підходить не кожному. Особливо існують протипоказання щодо кислотного. І так, категорично заборонено використання даної процедури, якщо:

a) Ви володар сильно чутливої ​​шкіри;

b) на обличчі є наявність камедонів або інших запальних прищів;

c) тонка шкіра;

d) алергія на фруктові кислоти;

e) якщо зараз йде прийом антибіотиків (в такому випадку краще всього порадитися з лікуючим лікарем);

f) наявність шкірних захворювань, наприклад, псоріаз;

g) велика кількість родимих ​​плям.

Якщо Вас бентежить процедура подібного роду, тоді краще не приступайте до неї. Або ж спробуйте поекспериментувати з кислотами середньої тяжкості, наприклад, малиновою. Вона глибоко очистить пори, додасть шкірі бархатистості, і таким чином поліпшить колір обличчя. А ось лимонна кислота краще підійде для грубої і не молодої шкіри.

Залишити коментар