Лазерна епіляція. Протипоказання. Ціни в салонах та відгуки

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – простий спосіб видалення волосся. Усі жінки хочуть мати гладку шкіру, але часто багато мучаться проблемою інтенсивного росту волосся на тілі. Сьогодні є безліч способів їх ліквідації, але лазерна епіляція є найбільш ефективним і надійним. Всього за пару сеансів обробки лазером ви забудете про те, що таке небажане волосся.

Протипоказання використання лазерної епіляції

В цілому лазерні імпульси безпечні для організму, але існують протипоказання (абсолютні та відносні). Відносні залежать від кольору волосся, шкіри. Наприклад, якщо у вас світла шкіра, але темне волосся, то результат від епіляції буде в рази краще, ніж у клієнта з темною шкірою. Параметри обробки лазером підбираються в індивідуальному порядку. Також не бажано проводити епіляцію на загорілій шкірі (не важливо, солярій, сонце або автозагар вплинули на потемніння). Епіляція може привести до опіку шкіри.

Абсолютно протипоказана лазерна епіляція клієнтам у віці до 15 років, також вагітним, які страждають на епілепсію, захворюваннями шкіри.

Методика видалення волосся є унікальною і, разом з тим, радикальною. Енергія лазера руйнує волосяну структуру, не пошкоджуючи шкіру. Лазерна епіляція – процес не одного сеансу, а комплексу, так як все волосся за раз видалити не можливо.

Для того щоб провести епіляцію необхідно відростити волосся на ділянках шкіри до 5 мм. Небажане волосся видаляються протягом 30 хвилин (у середньому).

Догляд за шкірою після лазерної епіляції

Для того, щоб зняти подразнення шкіри, позбавитися від почервонінь і набряків, необхідно нанести заспокійливий засіб. Як правило, почервоніння проходить через пару годин, але у випадку, якщо у вас чутлива і ніжна шкіра, процес займе більш тривалий час. Якщо шкіра відреагувала опіком, то не варто переживати, він пройде через тиждень, а може і швидше. Якщо вас турбують почервоніння – нанесіть лосьйон, а при виході на вулицю крем з SPF-захистом. Під час проведення процедури заборонено засмагати.

Ціни на епіляцію варіюються. Наприклад, на обличчі небажане волосся видалити можна за 50 доларів, на руках від 100 до 300, класичне видалення волосся в області бікіні – 150, стегна і гомілки – 250.

Як кажуть самі клієнти, емоції від епіляції суто позитивні. Зазвичай для повного видалення волосся в небажаних місцях потрібно 6-10 сеансів. Після першого сеансу  волосся стає більш м’якими і тонкими.

Для тех, кто хочет всегда выглядеть стильно и великолепно подойдет брендовая одежда оптом от сумок до солнечных очков и бижутерии.

Залишити коментар