Ліпосакція обличчя. Протипоказання. Процедура ліпосакції ообличчя

ліпосакція обличчя

За вікном весна. В цей період хочеться виглядати досить шикарно і прекрасно.Тому саме зараз дівчата і жінки починають стрімко займатися собою – приводити в порядок фігуру, волосся і т.д. Але головним козирем кожної красуні таки залишається обличчя. Щоб швидко і ефектно скорегувати всі зимові запаси можна скористатися однією з нових технологій – ліпосакція обличчя.

Процедура ліпосакції обличчя
Хірургічне втручання такого роду може когось лякати, а комусь здасться єдиним виходом, щоб позбутися від небажаних «хом’ячих» щічок. Суть полягає в тому, що на обличчі робляться невеликі проколи, через які й буде викачуватися весь небажаний жир. За допомогою такої технології прибираються надлишки в області носа, повік, щік і підборіддя. Також можна сформувати чітку лінію скул.
При всіх позитивних моментах існує і ряд протипоказань, тобто не кожна людина може скористатися ліпосакцією ообиччя. До таких людей належать:
1. Особи, у яких і так значне скупчення підшкірного жиру або ж навпаки, його недолік.
2. Люди, які харчуються не правильно і в принципі не хочуть змінювати свій раціон. Процедура ліпосакції при цьому не до чого не приведе.
3. Генетичне схильність до пухких щічок.
4. Люди, у яких дуже слабкі лицьові м’язи. Якщо відкачати достатню кількість жиру, шкірна тканина просто може не повернутися на місце.
5. Володарі занадто в’ялої шкіри.
Якщо Ви потрапляєте в цей список, тоді це не означає, що Вам не позбутися небажаного жиру. Існує безліч інших методик, які також можуть чудово справитися з проблемою.

Відгуки про ліпосакцію
Звичайно, не кожна людина може зважитися на подібний вчинок. Тому перед прийняттям рішення все ж хочеться дізнатися думку тих людей, які вже пройшли через процедуру ліпосакції. Тому нижче наведено ряд відгуків тих людей, які вже знають, що таке ліпосакція обличчя.

1. Доброго дня! Місяць тому корегувала лінію скул. Залишилася дуже задоволена, тому що ні шрамів, ні набряків практично не видно. І це вже через тиждень. Зараз контури мого обличчя досить чіткі і красиві. Чого в принципі я і хотіла.

2. Добрий день! За зиму від’їлися великі щічки. Тому обличчя потрібно було приводити в порядок досить швидко, так як і терміни мене підтискали. Зважилася на ліпосакцію обличчя, але тільки в області щік і підборіддя. Результат мене порадував. Підборіддя гостре, щік як і не було. А на роботі чую одні компліменти! А це дуже приємно!

Процедура сама по собі не складна і не займає досить багато часу, а відгуки про ліпосакцію обличчя є відмінним тому доказом.

Качественные и элегантные портфели из натуральной кожи придут по вкусу каждому ценителю красивых вещей.

Залишити коментар