Масаж для схуднення обличчя. Як зробити такий масаж вдома?

Масаж обличчя в домашніх умовах
При надмірній вазі з’являється друге підборіддя, пухкі щоки, а при різкому схудненні шкіра обличчя обвисає, стають сильно видно зморшки. Позбутися другого підборіддя та від інших недоліків допоможе спеціальний масаж для схуднення обличчя, який цілком можна робити вдома. Він не займає більше 15 хвилин в день, але дає позитивні результати вже через нетривалий час.

Як правильно виконувати масаж обличчя

Масаж обличчя в домашніх умовах краще виконувати щодня чистими руками, звільнивши шкіру від макіяжу. Масажувати слід двома руками симетрично. В процесі задіюються по 2 або 4 пальця на кожній руці. Великі пальці розташовуються під підборіддям, рухаються до вух і назад під час вправ. Сильно тиснути на шкіру і зрушувати її не треба, щоб не утворилися зайві зморшки.
Вечірній масаж обличчя
1. Почніть масаж для схуднення обличчя з погладжування. Рухи робіть знизу вгору, від центральної лінії ообличчя до скронь. Розтирання і погладжування носа робіть від його кінчика у напрямку до чола, а потім над бровами до скронь.
2. Подушечками пальців постукуйте по всіх ділянках обличчя, рухаючись по тим же траєкторіях, що і в попередній вправі.
3. Поплескайте обличчя напівзігнутими пальцями.
4. Здійснюйте погладжування області очей середнім і безіменним пальцями, починаючи від скронь до внутрішнього кута очей, потім вгору до брови і до скронь. Можна також по нижньому небу натискати шкіру подушечками пальців.
5. Пощипайте шкіру обличчя. Тільки не великим і вказівним пальцями, а вказівним і середнім, як ніби використовуєте ножиці.
6. Завершіть процедуру масажем шиї. Масажуйте її від центру під підборіддям до хребта.
Ранковий масаж обличчя
Змочіть махровий рушник в трав’яному настої або холодній воді. Тримаючи його з 2-х-країв, злегка поплескуйте контур обличчя, щоки, підборіддя. Для настою можна брати листя і квітки будь-яких рослин, наприклад, ромашки, липового цвіту, шавлії, деревію та ін. З вечора залийте 1 столову ложку трави 1,5 склянкою окропу і закрийте кришкою. Вранці процідіть настій і замочуйте в ньому рушник.
Також можна змочувати рушник в соляному розчині. 1 столову ложку звичайної або морської солі розмішують в 1 літрі води. Якщо у вас суха шкіра, то зменшіть кількість солі. Чергуйте дні з використанням соляного розчину і трав’яного настою.
Масаж обличчя в домашніх умовах знімає набряклість, зменшує мішки під очима, робить шкіру пружною і підтягнутою. Контур обличчя стає чіткіше, а зовнішній вигляд набагато молодше. Найкраще масаж для схуднення обличчя робити спільно з процедурами по схудненню всіх частин тіла.

Залишити коментар