Масаж шкіри навколо очей. Точковий масаж повік

Масаж шкіри навколо очей

Перша ознака старіння шкіри – це зморшки під очима і це може відбутися не тільки в більш дорослих жінок, але й у молодих дівчат. Все залежить від анатомічної будови обличчя, і вже нічого з цим не поробиш. З-за неправильного догляду за шкірою обличчя або міміки складки біля очей можуть з’явитися і в 20 років. Дуже швидко можуть проявитися біля нижньої повіки складочки і в зовнішніх куточках гусячі лапки, оскільки шкіра навколо очей тонка, у цій області немає м’язової тканини, яка відповідає за пружність. Регулярний догляд за шкірою навколо очей може уникнути складочок і зберегти красу обличчя. За шкірою навколо очей, перш за все, потрібно починати доглядати з юності. Спочатку необхідно використовувати легкі креми, щоб шкіра була пружною, а з часом перейти на відновлюючий живильний крем. Гладка шкіра – це вміле застосування засобів косметики, правильний підбір текстури і вірне їх використання.

Основний догляд за очима – самостійний масаж шкіри навколо очей або при нанесенні косметичних засобів. Вважається одним з ефективних доглядів шкіри навколо очей, проти зморшок. Збереження пружності, молодості і м’якості шкіри є правильно проведений масаж. А неправильний масаж – зробить шкіру розтягнутою.

Фахівці виділяють три види масажу в цій області – пластичний, гігієнічний і лікувальний, який є трудомістким. Будь-який вид масажу робиться по масажних лініях, які строго визначені. Ритмічним легким рухом рук виконується масаж, головне не розтягувати шкіру. Погладжування, вібрація, розтирання, биття, розминка є головними масажними прийомами. Для масажу шкіри навколо очей застосовується биття і погладжування.

Гігієнічний масаж застосовується для жінок від 25 до 35 років, у яких утворюються зморшки. Запобігає старінню шкіри і освіжає її.

Пластичний масаж застосовується жінкам від 40 років, у яких проявляються зморшки.

Лікувальний масаж використовується для жінок, у яких млява шкіра.

Систематичний масаж додає блиск очам і гарний настрій. Виконувати його самостійно можливо, але краще звернутися за допомогою до професіонала, так як він виконає масаж якісно й уміло. Саме для вашої шкіри масажист підбере певні  косметичні засоби. Емульсія, масло на травах, слизький крем використовуються при масажі шкіри навколо очей.

Також масаж навколо очей можна робити самостійно

Для початку необхідно змити ретельно косметику з очей і очистити обличчя. Руки потрібно вимити. Шкіра навколо очей дуже ніжна і чутлива, тому виконувати рухи необхідно акуратно. Перш за все, потрібно шкіру навколо очей змастити маслом, кремом для масажу або гелем. Найкраще застосувати касторове або мигдальне масла. Рухи повинні виконуватися по головних масажних лініях: до внутрішнього від зовнішнього куточка ока – для нижньої повіки; а до зовнішнього від внутрішнього куточка ока – для верхньої повіки. Наносити крем необхідно подушечками пальців і виконувати процедуру точкового биття (гра на інструменті з клавішами).

Кінчиками третього і четвертого пальців також можливо виконувати лупцювання. Погладжування виконується всіма подушечками пальців – від перенісся, потім вести по лінії росту брів до скронь і слідувати до внутрішнього куточка ока. Потім виконувати биття і знову погладжування. Обличчя потрібно протерти після масажу тампончиком з вати, який має бути змочений у теплому відварі трав.

Вправи для очей

Щоб очі не виглядали втомленими:
1) натискати на брову великим і вказівним пальцями, виконувати точковими рухами по всій брові;
2) робити рухи вказівними пальцями по краю брови, періодично відтягуючи шкіру вгору. 20 разів напружуючи брови поморгати. Вправу повторити 3 рази.

Тренувальні вправи для м’язів очей

1) з боків перенісся необхідно поставити вказівні пальці. Обережно проведіть подушечки пальців до очних ям, надавлюють рухами. Цей масаж робити 30 секунд, для стимуляції лімфовідтоку. Він добре допомагає зняти набряки очей.
2) Обома долоньками рук робити кругові рухи на скронях, рухи виконувати 30 сек.
Всі ці рухи заспокоюють нервову систему.

Точковий масаж очей
1) при закритих очах необхідно зовнішній кут лівого ока зафіксувати шкіру пальцем лівої руки. А другою рукою масажувати ділянку у напрямку від зовнішнього куточка ока до внутрішнього по нижньому краю повіка, а також у напрямку від зовнішнього кута по верхньому повіку. Вправу робити шість разів. Аналогічне виконання вправи з правим оком (руки міняються).

Масаж навколо очей при під очима
1) область нижньої повіки злегка б’є вказівним та середнім пальцями.
2) однією рукою притримувати шкіру біля скроні, потім вказівним пальцем другої руки робити навколо очей круговий погладжувальний рух.
3) Секунд на 10 закрити очі і потримати в напрузі, потім розслабитися, не відкриваючи очей. І так 10 разів.
4) При закритих очах, притримуючи повіки, спробувати відкрити очі.
5) Натягнути шкіру кінчиками пальців над бровами й очі широко відкрити, лоб намагатися не морщити.
6) Закривши очі, злегка розтягувати повіки кінчиками пальців.

Китайський масаж для зняття нервового перенапруження очей
Легко робіть ритмічні натискання на очні яблука, при закритих очах. Потім шкіру навколо очей помасажувати. Злегка натискати і переміщати шкіру круговими рухами пальців. При масажі пальці затримувати в глибині тканин на кілька секунд, а потім їх послабити.

Узнайте больше как проводится подтяжка лба, чтобы выглядеть более молодой, свежей и сексуальной.

Залишити коментар