Медовий масаж та медове обгортання

медовий масаж, масаж, медове обгортання, обгортання

Як відомо, мед, рахуючись лікувальним продуктом природи, вже впродовж багатьох тисячоліть використовується при лікуванні різних хвороб. Мед володіє відмінними антибактеріальними, бактерицидними та протизапальними властивостями, що дозволяє говорити про те, що мед є одним з ефективних лікарських засобів.

У складі меду міститься більше 300 корисних речовин, які надають відмінне вплив на шкіру, пом’якшуючи її, усуваючи лущення, сухість і підвищуючи її тонус. Медове обгортання є одним з найефективніших способів догляду за шкірою.

За рахунок застосування при процедурі обгортання мед, який виступає, як самий біологічно активний продукт з усіх тих, які використовують при обгортанні, можна сміливо сказати, що даний метод належить до найпотужніших за своїм впливом видів лікування.

Основна мета медового масажу полягає у глибокому проникненні в підшкірні тканини організму біоактивних компонентів природного продукту. За рахунок своїх унікальних властивостей, мед має великий вплив на шкіру.

При виконанні медового масажу ви ретельно очищаєте і детоксикуєте шкіру, збільшуючи мікроциркуляцію. Використання цієї процедури призводить до активізації обмінних процесів в клітинах дерми і підшкірно-жирової клітковини.

Медове обгортання володіє унікальними властивостями, які позитивно позначаються на розгладженні і регенерації шкірного покриву, що призводить до омолодження і надання пружності шкірі. Медове обгортання призводить до розщеплення жирів і целюлітних вузлів, розсмоктуючи грубу сполучну тканину за рахунок поліпшення харчування тканинних клітин.

Крім цього,  медовий масаж призводить до підвищення шкірного імунітету і ферментної активності, яка призводить до поліпшення периферичного кровообігу і тканинного дихання.

Узнайте, что такое сайт tupperware, а также многое другое на сайте kids-nation.com.ua.

Залишити коментар