Методи омолодження обличчя

омолодження шкіри обличчя

Кожна жінка після 35 років починає задаватися питанням про те, як зберегти молодість. Адже зріла шкіра потребує регулярного та якісного догляду, який допоможе омолодити шкіру і приховати ознаки старіння і в’янення шкіри. Метою цієї статті є ознайомити читачок з методами омолодження шкіри, як за допомогою дорогих процедур і пластичної хірургії, так і своїми силами в домашніх умовах, використовуючи різноманітні маски, креми та масаж для обличчя.

Омолодження шкіри за допомогою естетичної хірургії

Самий радикальний і ефективний спосіб повернути молодість це підтяжка обличчя. Жінки зважуються на цю операцію у віці після 45 років, коли вже більш легкі процедури не дають бажаного ефекту. За допомогою операції можна підтягнути м’язову структуру і шкіру обличчя, підкоригувати мімічні м’язи, що зменшить появу мімічних зморшок в майбутньому.
Така операція по омолодженню проходить під загальним наркозом і передбачає дуже тривале і хворобливе відновлення. Але завдяки відмінним результатам, хірургічна пластика до цих пір залишається найбільш затребуваною і популярною. Адже омолодження від такої підтяжки відразу на 10 – 15 років. Жодна інша процедура по омолодженню не може похвалитися такими досягненнями.

Омолодження шкіри нехірургічними методами

Відмінним лікувальним і профілактичним засобом є косметичний масаж для обличчя, який повертає молодість шкіри. Він буває апаратним або ручним, його дія спрямована на підвищення пружності та щільності шкіри і розгладження зморшок. А якщо його використовувати з додатковими косметичними засобами (масло, крем для омолодження), то ефект від процедури буде набагато помітніший. Масаж для обличчя можна робити і самостійно.

Найпоширенішою процедурою по омолодженню є пілінг. Хімічний має більш агресивну дію на шкіру, і може залишати опіки, а лазерний пілінг менш болючий і не має негативних наслідків. Суть його дії полягає в тому, що за допомогою спалювання верхнього шару шкіри і вирівнюючи її поверхню, усуваються не глибокі зморшки, пігментні плями і стимулюються волокна колагену.
На сучасному ринку краси представлено безліч кремів проти старіння шкіри, їх ціна вирируется від 10 доларів до декілька сотень. А також можна приготувати крем для омолодження та маски в домашніх умовах, що допоможе заощадити гроші і час.

Дуже популярними стали ін’єкції для омолодження, які вводять під шкіру – мезотерапія. Така процедура доступна жінкам після 30 років. До складу препарату входять різноманітні корисні і поживні речовини, які змушують клітини шкіри швидше оновлюватися, працювати і стимулювати активне вироблення колагену.
Способів омолодити шкіру обличчя безліч, головне визначитися з тим, який підходить саме Вам.

Залишити коментар