Боротьба проти розтяжок за допомогою мумійо

Мумійо проти розтяжок

Про чудодійні властивості мумійо відомо вже давно, тому цей засіб активно використовується не тільки в лікувальних цілях, але і в косметичних. Зокрема, за допомогою мумійо можна здолати такого “недруга” жіночої краси, як розтяжки. То як же цього добитися, як ефективно прибрати розтяжки за допомогою домашньої косметики з мумійо.

Щоб видалити з поверхні шкіри невеликі шрами і тонкі стриї, рекомендується використовувати крем для тіла з додаванням мумійо. У баночку з кремом додайте близько 2 г мумійо і добре перемішайте, після чого можна використовувати цей крем для втирання в проблемні зони. Робити це досить всього один раз на день.

Для посилення ефективності мумійо добре використовувати його в комплексі з ефірними маслами. Таке поєднання активних компонентів дозволяє результативно боротися не тільки з розтяжками, але і з целюлітом. Крім того, ефірні олії нейтралізують запах мумійо, тому багато жінок, регулярно використовують мумійо для догляду за тілом, віддають перевагу саме таку комбінацію інгредієнтів.

Важливо – перш ніж приступити до створення домашнього засобу від розтяжок, переконайтеся у відсутності алергії на вибрану вами ефірну олію. Нанесіть на шкіру трішки аромомасла і зачекайте кілька хвилин. Якщо ніякої реакції не буде, приступайте до змішування інгредієнтів: 1 г муміє додати 1 ст. ложку ароматичної олії. Отриманим засобом змащуйте шкіру на ніч, при цьому бажано провести досить енергійний масаж проблемної зони. Як антицелюлітний засіб добре використовувати апельсинове масло, а аромат ефірних масел троянди і м’яти прекрасно маскують запах мумйо.

Кухня – это то место, где женщина провоить значительную часть своего времени, поэтому она должна быть максимально удобной и уютной. Предоставить кухне красивый вид помогут шторы. Мы поможем Вам подобрать дизайн штор для кухни и максимально удовлетворить Ваши пожелания.

Залишити коментар