Найкорисніші косметичні процедури для обличчя

Косметичні процедури

Для того щоб бути завжди в гарній формі, зі свіжим і приємним кольором обличчя, необхідно подбати про здоров’я шкіри. Ми вам розповымо про найкорисніші косметичні процедури, які зроблять Вас ще більш вродивою та неповторною.

1. Компреси
Найчастіше в косметичній практиці застосовуються холодні і гарячі компреси. Холодний компрес – це прекрасний тонізуючий засіб, що поліпшує колір обличчя. Застосовують його і як заключну процедуру після чищення обличчя, масок, масажу. Холодні компреси чудово підвищують тонус обличчя.

Як же правильно зробити холодний компрес? Треба взяти рушник, краще махровий або серветку, скласти в два-три шари у вигляді довгої смужки і змочити в дуже холодній воді (непогано додати у воду лід). Потім компрес слід злегка віджати і швидко покласти на обличчя так, щоб середина його припадала на обличчя, одна половина прикривала одну щоку, інша – іншу. Притримувати руками холодний компрес можна – відбудеться його зігрівання. Час перебування холодного компресу на обличчі – кілька секунд.

Гарячий компрес викликає розширення кровоносних судин і пор, підсилює приплив крові до шкіри, розслаблює м’язи, сприяє видаленню з поверхні шкіри пилу і лусочок. Тому гарячі компреси рекомендується робити перед накладенням масок, масажем. Гарячі компреси широко застосовують при сухій, млявый, в’ялый шкірі обличчя. Але вони протипоказані при гнійниках, вуграх, почервонінны і запаленні шкіри.

Перед накладенням, гарячого компресу слід ретельно очистити шкіру обличчя. Потім взяти махровий рушник, скласти його в два-три шари і накласти на обличчя на 15-20 хвилин, таким же чином, як і холодний компрес. Протягом цих 15-20 хвилин у міру охолодження, компрес знову опускають в гарячу воду.

Дуже корисні гарячі компреси з лікарських трав. Наприклад, відвару ромашки, липового цвіту, шавлії, череди. Чудово тонізує шкіру поєднання холодних і гарячих компресів.

2. Парова ванна
Вплив пару на шкіру дуже великий. Перш за все, він впливає на численні нервові закінчення, розташовані в шкірі обличчя. Під дією пари різко розширюються шкірні судини і пори, розм’якшуються і відриваються лусочки шкіри. Шкіра очищається також від сальних і потових виділень, розм’якшуються закупорки, що закупорюють протоки сальних залоз.

Крім того, парова ванна сприяє розсмоктуванню запальних елементів і ущільнень. Парова ванна рекомендується при жирній, пористый шкірі, а також при вуграх і «чорних точках». При сухій шкірі обличчя застосовувати парову ванну не слід.

Після парової ванни шкіра стає чистою, гладкою, пружною. Але ця процедура не тільки очищає шкіру обличчя, вона готує її і для інших процедур: чищення, масажу.

Приготувати парову ванну в домашніх умовах не важко. Для цього невелику каструльку наповнюють окропом (краще використовувати відвар лікарських трав) і ставлять на стіл. Голову нахиляють над каструлькою і накриваються великим рушником. Тривалість ванни – 10-15 хвилин. Потім обличчя обмивають холодною водою або протирають лосьйоном. Виходити на вулицю після парової ванни можна лише через 15-20 хвилин

3. Чистка обличчя
При точкових вуграх і «чорних точках» після парової ванни необхідно провести чистку обличчя. Необхідно пам’ятати, що цього в жодному разі не можна робити, якщо на обличчі є запальны або гныйны вугри.

Після парової ванни шкіру обличчя слід протерти спочатку вологим, а потім сухим тампоном. Потім ретельно промити руки з милом, протерти їх одеколоном і кінцями пальців, обгорнуті стерильними марлевими серветками, видавити вугор. Щоб розпушити закупорки, шкіру обличчя треба кілька разів під час чищення протирати 3-процентним розчином перекису водню.

Користуватися під час чищення спиртовими розчинами не слід – це веде до стягання пор, тим самим ускладнюючи чистку. Після закінчення процедури жирну шкіру обличчя протирають 2-х процентним розчином саліцилової кислоти.

Для чищення обличчя можна застосувати спеціальну сольову процедуру. З її допомогою зазвичай видаляються «чорні точки».

Прочитать интересный некролог и узнать много другой увлекательной информации можно на сайте www.nekronet.com.

Залишити коментар