Натуральна та ефективна домашня косметика

Домашня косметика

Через сидячу роботу болить спина і почались проблеми з хребтом? Все про остеохондроз. Лікування таких хвороб, як: остеохондроз, остеопороз, артрит, артроз, сколіоз, грижа. Ознаки, симптоми, ефективні методи лікування та профілактика хвороби.

*************************************

Погіршився зір? Втомлюються очі? Як лікувати катаракту? Все про катаракту, глаукому, ознаки, симптоми, методи лікування та вправи для покращення зору.

*************************************

Маски готують наступним чином. Дрібно подрібнені частини рослин заливають окропом (1:3), кип’ятять 2-3 хв., остуджують і в теплому вигляді накладають на приготовлену заздалегідь маску (з вирізаними отворами для очей і рота) з фланелі, кількох шарів марлі або полотна. Маску тримають на обличчі 15-20 хв., Потім змивають обличчя теплою водою. Повторюють процедуру через день протягом трьох тижнів.

*************************************
Для позбавлення від веснянок протирають шкіру лимонним соком, розведеним наполовину водою, соком свіжих огірків. Можна використовувати (вранці і ввечері) сік ріпчастої цибулі, оцет або збитий білок навпіл з лимонним соком.

*************************************
При жирній шкірі обличчя підійдуть маски з трави звіробою, листя щавлю, квіткових корзинок календули (нагідок), листя мати-й-мачухи. Ці маски діють як протизапальні та дезінфікуючі.
При сухій шкірі застосовують маски для обличчя з липового цвіту, квіток ромашки, листя м’яти перцевої, пелюсток троянди.

************************************
Щоб видалити волосся (вуса у жінок), треба розрізати незрілий волоський горіх і втирати сік у верхню губу.

************************************
При пітливості ніг застосовують відвар дубової кори (1:10). Температура ванни 37-38 ° С, тривалість процедури 15-20 хв. Курс-10-15 процедур.

************************************
Розім’яту масу ягід горобини накладають на бородавку і фіксують бинтом на ніч. Вранці промивають. Досить 8-10 процедур, щоб бородавки зникли.

************************************
Квітки календули (нігтики). Настоянка на 40-відсотковому спирті (1:10) заспокоює подразненняня шкіри і ясен, застосовується при випаданні волосся і жирної себореї. Для втирання в шкіру і примочок 1 ч. ложку настойки розчиняють у склянці води.

************************************
Сік свіжої картоплі. Лікують екземи, опіки, трофічні виразки, мозолі, дерматити. Очищену картоплю натирають на дрібній тертці. Отриману масу накладають у складену в декілька шарів марлю і прибинтовують до ураженої ділянки шкіри. Через дві години картопляну масу обережно знімають.

************************************
Рослинні масла (льняне, горіхове, конопляне, бавовняне, соняшникова) використовують для пом’якшення шкіри, особливо сухої. Беруть краплю олії і ретельно розтирають пальці і кисті рук знизу вгору протягом 15-30 хв. Так само пом’якшують шкіру обличчя, шиї.

************************************
Ромашка аптечна – болезаспокійливий засіб. Застосовують при опіках сонцем і попрілостях шкіри. При полосканні чистого волосся в настої ромашки воно набуває золотистий колір.

************************************
Листя шавлії лікарського – для лікування шкіри з широкими порами при вугровій  висипці і серборейному дерматиті. Чайну ложку подрібненого листя заливають склянкою окропу і ставлять на слабкий вогонь на 3-5 хв. Теплий розчин використовують для примочок.

************************************
Норковий жир один з самих близьких за складом до тканин людини, містить тригліцериди пальмітоолеїнової кислоти, які стимулюють ліпідний обмін шкіри (у рослинних оліях і майже у всіх маслах тваринного походження вона не зустрічається). До 70% ненасичених жирних кислот забезпечують норковому жиру високу проникаючу здатність. Гіпоалергенні. При зовнішньому застосуванні норковий жир створює і підтримує ідеальне зволоження, покращує колір обличчя і еластичність шкіри. Оберігає шкіру від передчасного старіння, загоює дрібні рани. Знімає свербіж і печіння після укусів комах.  Норковий жир також широко застосовується в складах нічних поживних кремів і, що особливо актуально взимку, захисних засобах від морозу.

Залишити коментар