Що таке ожиріння

ожиріння, зайва вага

Ожиріння – жирові відкладення в надлишку, що накопичуються в організмі людини. Ожиріння може бути як синдромом при інших захворюваннях, так і окремим захворюванням. У випадках, коли ожиріння супроводжується іншим захворювання, то після лікування можна буде позбутися від ожиріння. Якщо ожиріння окреме захворювання, необхідно неухильне лікування протягом життя. У випадках ухилення захворювання прогресує, тому що має хронічний характер.

Люди, що страждають ожирінням, схильні до таких захворювання, як: цукровий діабет, гіпертонія, атеросклероз. Не дивлячись на серйозний характер хвороби і її поширеність, кількість безпечних лікарських препаратів для боротьби з ожирінням не велика.

Більшість людей схильна зараховувати ожиріння до проблеми косметичного характеру, але не до захворювання. Приміром, злегка дебела, пропорційно складена людина, з естетичної точки зору, виглядає більш привабливо, ніж людина з «стандартною» вагою, але спотвореною пропорцією.

Кістки, м’язи, сухожилля, жир та інше – це фактично складові елементи маси тіла. Звідси випливає висновок, що люди, при абсолютно різній ваговій категорії, володіють різними конструкціями фігур: у кого суцільні м’язи, у кого кістки важкі, а хтось за рахунок відкладень жиру в організмі набирає вагу.

До речі, до числа найбільш поширених хвороб на землі зараховують ожиріння.

Сайт vip-change.com предлагает новую услугу, такую ​​как обмен валют для мобильных устройств, что значительно облегчит Вам жизнь и сэкономит время.

Залишити коментар