Парові ванночки – прекрасний засіб очищення обличчя

Парові ванни для обличчя

Парова ванна чудово очищає, відновлює водний баланс шкіри, насичує її киснем. Це проміжний (але, зрозуміло не щоденний) етап догляду за шкірою. Проводять цю процедуру після очищення шкіри, але перед накладанням маски або скрабу. Волога пом’якшує ороговілий зовнішній шар шкіри і полегшує його видалення, що робить шкіру гладкою і свіжою. Тепло підсилює кровообіг і активізує пори і залози, які виводять бруд і токсини на поверхню шкіри.

Парова ванна для обличчя з відваром цілющих трав

Парова ванна з відваром цілющих трав – справжній подарунок для шкіри. Пар дозволяє видалити глибоко прониклий бруд, а також розслабляє шкіру. Біологічно активні речовини масок і кремів, якщо їх застосовувати після парової ванни, діють з максимальним ефектом. Трав’яна суміш благотворно діє на шкіру, заспокоює, лікує, пом’якшує. Так, лавровий лист покращує кровообіг у поверхні шкіри. Ефірні олії надають відварам і настоям аромат, при цьому вони активізують мозкові центри і розслаблюють тіло.

Для парових ванн можна використовувати приблизно 10 крапель олії на 1 л води. Влітку, коли пил, піт і шкірне сало змішуються в цементуючий пори склад (до того ж насичений бактеріями), вугрі з’являються не тільки у підлітків. Щоб пори шкіри не тільки розкрилися і прочистили, але і продезинфікувати, додайте в киплячу воду жменю подрібненої трави чистотілу, подорожника, полину або лопуха.

Прекрасно очищає пори і пом’якшує шкіру ромашка (2 ст. ложки на I л киплячої води; дати настоятися 2 хвилини при закритій кришці). Вона ідеальна для власниць сухої шкіри.

Парова ванночка для обличчя з квіток календули відмінно підсушує і загоює дрібні ранки. Якщо на шкірі є які-небудь дефекти, то календула буде просто незамінна. Заварюйте її також, як і квіти ромашки.

Якщо шкіра дуже забруднена, то для парової ванночки використовуйте квіти материнки. Материнка очистить шкіру від бруду, пилу та жиру. Перевага материнки в тому, що вона не тільки добре очищає пори шкіри, але відмінно тонізує її.

Парові ванни для жирної шкіри обличчя

Найбільш корисні парові ванни для жирної шкіри. Ця процедура розм’якшує її, сприяє розширенню і очищенню пор. Для підсилення дії парової ванни або компресу у воду додавайте лікарські рослини.

* Чудовим очищуючим ефектом володіє наступний склад: ромашка, липовий цвіт, листя м’яти, дубова кора, взяті в рівних пропорціях. Або: кора і бруньки берези, квіти ромашки та календули, роки ялівцю, взяті в рівних кількостях.
* Хороший ефект дають парові ванни з застосуванням шавлії, хвоща, мати-й-мачухи.
* Можна спробувати комбінацію з лаврового листа, сонника, фенхеля, лаванди, меліси, лимонної трави, цедри лимона, вербени, троянди, розмарину з додаванням ефірних масел ялівцю, лимона і кипариса.
* Корисні для шкіри парові ванночки з ефірними маслами чайного дерева, сосни, лаванди, шавлії.

Тривалість процедури очищення шкіри цілющим паром для власниць жирної шкіри не повинна перевищувати 25-30 хвилин.

Після закінчення процедури обов’язково обполосніть обличчя кип’яченою водою кімнатної температури, додавши до неї кілька крапель лимонного соку, щоб звузити пори, які розширилися під час парової ванни. Через 20-30 хвилин треба нанести звичайний крем. Для жирної шкіри рекомендується приймати парову ванну не частіше 1 разу на тиждень, найкраще ввечері перед сном.

Парова ванна для сухої шкіри обличчя

Для сухої шкіри краще підходять компреси, ніж парові ванни. Проте 1 раз на місяць можна спробувати комбінацію лаврового листа, ромашки, живокосту, кульбаби, троянди, алтея і цедри апельсина. Тривалість процедури – приблизно 3-5 хвилин.

Парова ванна для нормальної шкіри обличчя

Для нормальної шкіри використовують комбінацію троянди, чебрецю, лаврового листа, ромашки, гвоздики, живокосту, фенхеля, лаванди, манжетки звичайної, алтея і троянди плюс ефірної олії лаванди, герані, бергамота або сандалу. Тривалість процедури – 10-15 хвилин. Періодичність – один раз на два тижні.

Парова ванна для комбінованої шкіри обличчя

Трави для комбінованої шкіри підбирають з урахуванням того, який тип шкіри перебільшує. Якщо переважають ласі ділянки, то підбирають трави і масла для жирного типу (і навпаки).
Тривалість процедури для шкіри змішаного типу – 25-30 хвилин. Періодичність – один раз на тиждень.

Після парових ванночок для обличчя можна робити масаж кубиками льоду, що дасть благотворний вплив на шкіру обличчя.

Сделать красивые и креативные фотографии возможно на фотосессии в Киеве и навсегда оставить приятные воспоминания для себе.


{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Оксана

Дякую, за дуже корисну інформацію, я обов’язково скористаюсь вашими порадами!!!

Залишити коментар