Як проводиться операція з підтяжки обличчя

Підтяжка обличчя, операція з підтяжки обличчя

Обличчя – це частина тіла, яка завжди відкрита, завжди на виду. Недоліки обличчя приховати практично неможливо. З часом пружність шкіри знижується і виявляються вікові зміни, які, перш за все, відображаються на обличчі і шиї: зморшки, мішки під очима, подвійне підборіддя, обвислі складки. Обдурити час допоможе пластична операція підтяжки обличчя.

Показання та протипоказання до підтяжки обличчя

Поширена думка про те, що підтяжка обличчя показана жінкам 45-50 років, проте це не зовсім вірне уявлення. Головне – це не вік по паспорту, а стан самої особи. Обвисла шкіра і зморшки можуть бути не тільки віковими ознакою, а з’явитися, наприклад, після сильного схуднення. У віці 35-40 років шкіра ще досить еластична, і зроблена операція буде мати більш тривалий ефект. Тим не менш, перш ніж зважитися на операцію, можна спробувати нехірургічні методи відновлення пружності шкіри.

Також небажано проводити такі операції у пацієнтів старше 60-65 років, оскільки після операції тканини будуть гоїтися гірше. Операції підтяжки протипоказані людям з хронічними захворюваннями внутрішніх органів і тим, у кого порушена згортання крові.

Глибока підтяжка обличчя

Глибока підтяжка обличчя є сучасною методикою, яка більш ефективна при сильно виражених вікових змінах шкіри і надлишку жирової клітковини під шкірою обличчя. Під час глибокої підтяжки разом зі шкірою натягують і поверхневі м’язи (методика SMAS). При цьому більш надійно піднімається нижня частина щік, поліпшується контур обличчя. Результат за такої операції виходить більш стійкий.

Операція з підтяжки обличчя

Перед операцією пацієнтові необхідно пройти обстеження для того, щоб виявити можливі протипоказання. Перед самою операцією лікар проводить маркування. Під час операції застосовується загальний наркоз у поєднанні з місцевою анестезією. Операція триває від 1,5 до 6 годин, в залежності від складності хірургічного втручання.

У клініці пацієнт, як правило, знаходиться протягом доби, а потім приїжджає туди тільки на перев’язки.

Під час операції підтяжки обличчя (ліфтингу) пацієнту розрізають шкіру біля вушних раковин від скроні до потилиці. Шкіра натягується, її надлишки забираються. Контури обличчя при цьому стають більш чіткими, а шкіра – більш гладкою. Якщо разом з підтяжкою обличчя провести пластику чола і повік, блефаропластика, то це значно змінити загальний вигляд обличчя, омолодить його.

Реабілітація після операції з підтяжки обличчя

Шви в області вушної раковини знімають на 3-4 добу, решта – на 10-14 добу. Можливе застосування саморозсмоктуючих шовних матеріалів. Протягом доби носиться туга пов’язка. Перша перев’язка виконується на наступний день після операції, друга – на 3-5 добу, а після цього пов’язки носити вже не обов’язково.

Больових відчуттів, як правило, не буває. Виникає лише набряклість і синці, які тримаються не більше двох тижнів при простій підтяжці обличчя і до одного місяця – при глибокій. Максимальна набряклість з’являється на другий день. Помірний набряк і невеликі синці не є ознакою неправильно проведеного хірургічного втручання. При відносно великому відділенні тканин це неминуче. Набряк, як правило, проходить самостійно, але для прискорення цього процесу бажано виконувати спеціальні реабілітаційні процедури.

На закінчення нашого матеріалу з підтяжки обличчя варто відзначити, що незважаючи на ефективність операцій бажано все-таки віддавати перевагу профілактичним заходам з попередження процесів старіння.

Помочь осуществить офисный переезд и другие виды переездов быстро и качественно поможет компания «МИГ – Сервис».

Залишити коментар