Пілінг для обличчя в домашніх умовах, домашній механічний пілінг

Пілінг для обличчя, пілінг

Що таке пілінг обличчя – не для кого не секрет, дане слово бере початок від англійського дієслова to peel, що означає відчищати від кірки, тому до пілінгу відносяться відшолушуючі, а також і відчищаючі засоби, які повертають шкірі здоров’я і красу.

У наші дні найбільш популярних видів пілінгу чотири, це вакуумний, хімічний, механічний і лазерний. Вони розрізняються в методиці впливу на шкіру, але так як ми збираємося сьогодні поговорити про домашнє пілінг обличчя, то говорити ми будемо про механічний пілінг, адже тільки його можна добре провести в домашніх умовах.

Домашній механічний пілінг

Даний вид пілінгу являє собою застосування косметичних засобів, що містять маленькі натуральні або ж штучні гранули. Це можуть бути горіхи, різні елементи і складові піску і цілющі грязі, дрібні шматочки абрикосових кісточок, а також спеціальний віск. Подібні домашні засоби носять назву скрабів. Крихітні частинки цих речовин використовуються для очищення нашої шкіри від забруднення, і для відлущування утвориного рогового шару нашої шкіри, тим самим видаляючи всі старі лусочки, що заважають шкірі оновлюватися.

У косметичних магазинах нам пропонується величезний асортимент скрабів, застосовуваних для домашнього пілінгу, для максимальної ефективності бажано купувати скраби з тієї ж косметичної лінії, косметику яку ви використовуєте. Ще одним важливим фактором при виборі пілінгу для домашнього застосування є те, для якої шкіри він призначений, адже для молодого шкірного покриву використання гранулів не обов’язкове, а от для зрілої шкіри вони життєво необхідні.

Необхідно пам’ятати, що використовувати пілінг, незалежно від виробника, необхідно тільки зі здоровою шкірою. Не рекомендується застосування гранули при найменшому захворюванні шкіри, навіть при прищах, адже його використання може спричинити за собою появу сильного роздратування або й того гірше – інфекції. У цьому випадку для пілінгу рекомендується використовувати легкі креми і гелі з пом’якшиною дією.

Домашній пілінг і тип шкіри

При застосуванні пілінгу в домашніх умовах завжди необхідно звертати увагу на тип вашої шкіри. Для тонкої і сухої шкіри робити пілінг необхідно не частіше ніж раз на два тижні, для жирної шкіри цю процедуру можна проводити частіше – приблизно раз на тиждень. Не слід також забувати, що суха шкіра досить негативно сприймає в пілінгу частинки шкаралупи горіха і кісточок, адже вони для сухої і тонкої шкіри дуже гострі. Якщо у вас суха шкіра, то бажано використовувати пілінг на кремовій основі, що містить віск, що очищає й відлущує вашу шкіру.

Рецепти домашнього пілінгу

Не обов’язково звичайно використовувати скраби, адже є ряд дієвих народних рецептів, дуже навіть добре здатних замінити фабричну косметику. Одним з них є пілінг, зроблений з вівсяних пластівців і висівок. Необхідно розмолоти одну жменю висівок або ж геркулесу, потім змішати дану масу з водою поки не утворюється кашка, потім нанести отриману масу на обличчя, при нанесенні, злегка протирати лоб, щоки, підборіддя і ніс, потім цю масу змити теплою водою, тілесної температури. Курс даної процедури повинен тривати щодня на ніч, протягом двох тижнів.

Досить хороші результати дають в домашніх умовах пілінги зроблені з кавової гущі. Рецепт досить простий – необхідно нанести гущу на зволожену і чисту шкіру, потім почекати поки вона трохи підсохне. Знімати його потрібно круговими масажними рухами, потім обполоснути шкіру обличчя теплою водою, після чого вмитися холодною водою.

При бажанні можна зробити вдома і глиняний пілінг, адже глину можна використовувати і саму по собі, так як вона сама має абсорбуючі і очисні властивості. Досить часто, жінки прагнучи зробити цей пілінг більш глибоким дають в глину добавки природних гранул, наприклад, розмолоту шкаралупу яєць. Подібний пілінг можна проводити один раз на тиждень.

Відчищаються маска на основі меду: Для її створення необхідно розплавити на водяній бані дві столові ложки меду, потім додавши сік половинки лимона і одну ложку столову висівок пшеничних. Ця маска досить добре підходить для шорсткї шкіри з висипом вугрів.

Пілінг на основі огірка: На терці натирається огірок, потім змішуємо отриману масу з ложкою толокна або геркулесівською кашою, даємо цій масі хвилин 20, щоб вона настоялася, а потім акуратними круговими рухами завдає масу на обличчя на протязі 5-7 хвилин. Змити все теплою, а потім вмиватися холодною водою.

Скраб з моркви і вівсянки: З моркви видавлюємо сік, потім змішуємо його з вівсяною кашею і даємо їй набрякнути, після чого наносимо дану суміш на шкіру, хвилин через 10-12 змиваємо водою.

Пілінг на основі сиру: Взяти 1 чайну ложечку рису перемеленого в кавомолці, потім добре змішати все це з парою столових ложок сиру і половинкою чайної ложки оливкової оливи. Бажано трохи підігріти суміш перед нанесенням.

Пілінг на основі сиру і кави: Збираємо кавову гущу, зібрану гущу в остудженому стані змішуємо з рівною кількістю сиру, потім наносимо отриману масу на шкіру обличчя круговими рухами, масажуючи її. Все це змивається теплою водою після п’яти – десяти хвилин.

Солодкий пілінг. П’ять столових ложок цукру змішати з пакетом збитих вершків і відразу ж нанести на обличчя, злегка помасажувати, а потім змити теплою водою.

Солоні пілінги для тіла. Сіль є самим справжнім природним скрабом, вона прекрасно впливає на шкіру. Вона підвищує пружність шкіри і надає їй здорового вигляду. Але при чутливій і дратівливій шкірі пілінги на основі солі краще не використовувати. Застосовувати скраби необхідно після душу.

1. Скраб з морською сіллю. До складу включаються: морська сіль, олія для тіла або ж, у крайньому випадку, оливкова олія. Ці два інгредієнти змішуються, а потім наносяться на шкіру. Почекати 2-3 хвилини, для того щоб розчинилися кристали солі, після чого почати легкими рухами масажувати шкіру. Після закінчення процедури змити скраб водою.

2. Скраб на основі кухонної солі. Після прийняття душу набираємо у вологу долоню приблизно ложку столову солі, а потім протягом декількох хвилин ніжно, круговими рухами, починаємо масажувати шкіру. Після процедури змити сіль, витертися насухо і обробити шкіру зволожуючим кремом.

Але завжди варто пам’ятати про те, що домашні пілінги для обличчя бажано намагатися робити дуже обережно, а все через те, що шкіра кожної людини індивідуальна і неповторна. Для початку слід зробити пілінг невеликої ділянки шкіри, і тільки якщо все буде добре, приступати до постійних процедур.

Интернет-магазин детских товаров предлагает Вам широкий выбор ассортимента. Детские товары в магазине “Тимошка” – это всегда качество, надежные и доступность.

Залишити коментар