Про що можуть розповісти жирові відкладення на різних ділянках тіла?

Жирові відкладення

Як відомо, фігура кожної жінки унікальна і має свої особливості. Одні дами мають апетитні форми, інші – настільки стрункі, що у них не можна помітити ні грама жиру.  Що стосується жирових відкладень, то вони можуть бути розташовані в самих різних зонах тіла. Жир, який знаходиться в тій чи іншій частині тіла, говорить про те, що в організмі є які-небудь порушення.

Жирові відкладення на боках
Якщо ви помітили, що на боках з’явилися жирові складки, це говорить про те, що порушена робота щитовидної залози, а жир «змушують» відкладатися в цих місцях тиреоїдні гормони. Для того, щоб запобігти подальшому відкладання жиру в цих місцях, недостатньо лише дотримуватися дієти, потрібно також уникати вживання важких металів, які містяться у воді з-під крана і в зубній пасті. Якщо ж вони вже є в організмі, потрібно постаратися вивести їх як можна швидше.

Жирові відкладення на животі
Ви, напевно, звернули увагу на те, що жир здатний відкладатися в області живота навіть у худих людей. Це говорить про те, що людина тривалий час відчуває сильний стрес. Вченими давно помічено, що при стресах і депресіях, жирові відкладення з’являються, в першу чергу, саме на животі. Для початку потрібно привести в порядок нервову систему, рекомендується пропити курс заспокійливих трав. Тільки потім можна позбавлятися від накопиченого жиру на животі.

Жирові відкладення на спині і стегнах
Якщо жир на стегнах виглядає більш-менш звично, то жирові валики на спині виглядають потворно. Жінкам з таким «подарунком» на спині дуже непросто підібрати одяг, не можна, наприклад, надіти відверту сукню або красиву мереживну білизну. Жирові відкладення на стегнах і спині говорять про те, що їх власниця дуже любить борошняні вироби та солодощі, які містять велику кількість вуглеводів. У результаті в крові починає вироблятися велику кількість інсуліну. Для того, щоб позбутися від жиру в цих місцях, треба просто відмовитися від швидких вуглеводів, батон, наприклад, бажано замінити зерновими хлібцями, а солодощі – медом і фруктами.

Повні ікри і товсті коліна
На такі жирові відкладення багато жінок просто не звертають уваги. Такий дефект зовсім не заважає надягати різні наряди, до того ж, товсті коліна і стегна можна вдало приховати брюками. Однак, власниці такого добра, все одно, на підсвідомому рівні відчувають дискомфорт і важкість.  Жир в цих місцях утворюється від надмірного захоплення солоними і солодкими продуктами. У результаті в організмі в області литок і колін починає накопичуватися зайва рідина. Рішення одне – треба скоротити до мінімуму кількість солоної і солодкої їжі. Крім того, рекомендується влаштовувати розвантажувальні безсольові дні, один раз на тиждень.

Жирові відкладення на грудях, у верхній частині рук і на внутрішній стороні стегон
Тут перераховані гормонозалежні місця, а жир, який накопичується на цих ділянках тіла, говорить про те, що в крові міститься велика кількість жіночого гормону – естрогену. У цьому випадку необхідно відвідати гінеколога-ендокринолога, який призначить лікування.

С нами пошив ростовых кукол делается быстро и качественно и уже через короткий срок Вы сможете использовать эти куклы для праздников или других мероприятий.

Залишити коментар