Проблема ламких нігтів. Зміцнення нігтів біогелем

зміцнення нігтів біогелем
Одна з найчастіших проблем жінок – ламкість нігтів і їх крихкість. Це заважає відростити бажану довжину, зробити красивий край, швидко облітає лак, і стає порятунком тільки безбарвне скромне покриття. Але ця проблема втрачає свою актуальність, коли проводиться зміцнення нігтів біогелем.

Суть процедури зміцнення нігтів біогелем

Процедура зміцнення або нарощування біогелем – один із самих зручних, надійних і безпечних способів нарощування нігтів. Саме завдяки тому, що використовується біогель, зберігається оптимальна активність дихання нігтьової пластини. Він відмінно вирівнює поверхню і виконує одночасно оздоровчу функцію, а випромінювання ультрафіолетом виключає можливий розвиток різних грибкових захворювань. На підготовлений заздалегідь ніготь, в ролі першої фази, наноситься досить тонкий шар гелю бондер. За полімеризацією першої фази наносять конструюючий або зміцнюючий гель. У першому випадку подовжується ніготь за рахунок створення арки на типсах або формах, а в другому – зміцнюється пластина нігтя. В якості фази № 3 використовують зміцнюючий гель. Такий спосіб роботи дуже сподобається і підійде кожній, адже не вимагає зовсім спилення. Натуральна нігтьова пластина не травмується. Займає процедура зміцнення близько 30-40 хвилин, а нарощування – приблизно 1,5 години. Вид біогелеві нігті мають натуральний і абсолютно не потребують періодів перепочинку. Вони красивого кольору, блиску, гнучкості, міцності. Біогель сам по собі гіппоалергенний і має 100% натуральну основу, без застосувань різних видів токсичних речовин.
Переваги процедури
Зміцнення і запобігання такої проблеми, як ламкість нігтів, вирішує кілька завдань:
- дійсно біогель зміцнює відрослі ноготочки, завдяки наявності в своєму складі кальцію;
- нешкідливість процедури полягає в тому, що викладення або корекція біогелю не включає в себе намірів пиляти нігтьову пластину;
- будучи системою натуральною, біогель досить швидко наноситься. Він дійсно самий дієвий спосіб оздоровлення нігтів.
Зняти біогель можна за 10 хвилин. Пошкодження натуральних нігтів неможливо. Завдання біогелю запобігти ламкості нігтів і зміцнити їх. До того ж він допомагає відростити короткі нігтики до бажаної довжини.

Залишити коментар