Пружна шкіра – секрети ідеального силуету

Пружна шкіра

Перед тим, як з фанатизмом сідати на дієту, яка обіціє скинути 10 кг. за два тижні, вам потрібно дізнатися декілька дуже цікавих фактів про найбільший орган людського організму – шкіру.

1. Несподівані наслідки

Клітини шкіри можуть терпеливо перетерпіти порізи і жарке тропічне сонце, але вони досить повільно реагують на будь-які інші процеси, якими б позитивними вони не були. Цей факт дуже добре відомий косметологам. Під час різкого схуднення шкірний покрив не встигає скоротитися в результаті чого з’являється “зайва шкіра”. Уникайте швидких дієт і пам’ятайте, що ідеальною втратою ваги вважають не більше 500 г. в тиждень.

2. Тимчасові рамки

Приблизно після 25 років сповільнюється синтез колагенових і еластинових волокон, які відповідають за пружність і еластичність шкіри. Це означає, що чим старшою ви робитесь тим активніше слід користуватись ліфтинг-кремами для тіла.

3. Дієта

Для того, щлб шкіра була пружна і еластична їй потрібні такі антиоксиданти як вітаміни А, Е і С і тваринний білок. Недостаток білка забирається з м’язів, що зразу відображається на стані шкіри.

4. Заняття фітнесом

Чим щільніші м’язи, тим їх більше і тим кращий стан вашої шкіри. В людей, які намагаються боротися з жировими відкладеннями лише одною дієтою, м’язова тканина пориста тому вона не може насичувати і красиво “натягувати” шкіру. Після 30 р. ми починаємо втрачати в рік 1-2 % м’язової маси, якщо лінуємося і не заставляємо себе займатись фітнесом.

5. Правильний курс

Коли ви худнете не варто орієнтуватись на різницю між старою і новою вагою. Набагато важливішими є об’єми: наскільки вільно на вас сидять ваші улюблені джинси чи плаття. Адже жир практично нічого не важить, він як пух, вагу мають лише кістки, вода і м’язи.  ”Чудодійні дієти” призводять до втрати ваги за рахунок дренажного ефекту – втрати рідини і м’язової маси.

З усього вище сказаного виходить, що добитися квітучого вигляду можна тільки завдяки комплексному підході: харчуванні, тренуванням і спеціальним косметичним засобам для тонуса і ліфтинга шкіри.

Залишити коментар