Природні вітаміни для краси та зміцнення ваших нігтів

вітаміни для нігтів

Для того щоб Ваші нігті завжди були красивими і міцними, необхідно повноцінно харчуватися, так як саме правильне і збалансоване харчування може містити абсолютно всі потрібні для організму корисні елементи, в тому числі і такі необхідні вітаміни для нігтів.

Вітаміни для нігтів, якщо вони ламкі і сухі:
Якщо Ваші нігті дуже ламкі і сухі, а краї нігтя потовщені, то це говорить про дефіцит вітамінів для нігтів А і Е, а також мікроелементів – магнію, кальцію та йоду. Так, вітамін А є в риб’ячому жирі і курячій печінці. А якщо організм отримує багато білкової їжі, то в вітамін А може реорганізовуватися каротин, який у великих кількостях є в абрикосах і моркві. Однак надлишок цього вітаміну в організмі може піти і на шкоду, так що краще проконсультуватися у фахівця з приводу доз. Вітамін Е є в насінні та горіхах, а також яєчному жовтку, бобових і зеленому салаті. У кисломолочних продуктах, м’ясі, сирі брокколі і інших сортах капусти багато кальцію. Йод знаходиться у всіх морепродуктах і ананасах, шампіньйонах, а магній є в насінні, бананах і бобових.

Вітаміни для нігтів, якщо вони тьмяні:
Якщо Ваші нігті жовтуватого або сіруватого відтінку, тьмяні і на них можна бачити поздовжні або поперечні борозенки, то це говорить про необхідність вживання таких вітамінів для нігтів, як В5, РР, і селен. Так, вітамін РР є в арахісі, дріжджах, білих грибах і рисі, а вітамін В5 міститься у висівках, курячому м’ясі, субпродуктах і брокколі. Селен – це один з найбільш важливих вітамінів для нігтів, який є в часнику, висівках, оливках, морепродуктах і чорній смородині.

Вітаміни для нігтів, якщо вони слабкі:
Якщо Ваші нігті слабкі, мають точкові поглиблення і білі плями, то це говорить про дефіцит вітаміну для нігтів С і цинку. Так, вітаміном С є в помідорах, обліписі, малині, винограді, агрусі, цитрусових і картоплі. А якщо часто поміщати нігті на пару хвилин в половинку розрізаного лимона, то можна повністю забезпечити нігті вітаміном С. Цинк у великій кількості знаходиться в горіхах, морепродуктах, бобових і зелені.

Вітаміни для нігтів, якщо вони нерівні:
Якщо Ваші нігті вдавлені, тонкі і мають дуже нерівну поверхню, то це свідчить про брак заліза. Так як залізо досить погано засвоюється, то необхідно одночасно з ним брати фтор і вітамін С. Залізо є в печінці, м’ясі, вівсі, насінні, кабачках, цвітній капусті, чорниці і зеленому горошку. А фтором багаті волоські горіхи, риба, крупи, креветки, яблука, шпинат, молоко та картопля.

Залишити коментар