Природний догляд за ногами

Догляд за ногами

Леонардо да Вінчі описував ноги як шедевр інженерії і витвір мистецтва. Простіше кажучи, з допомогою ніг ми заряджаємося енергією землі і пересуваємося туди, куди захочемо. Вони наші вірні слуги! Треба тільки гідно доглядати за ними, вони ж це заслужили.

Щоб зрозуміти, який догляд потрібен для ніг, давайте згадаємо про їх функції. Нога людини складається з 26 кісток, 33 суглобів, 19 м’язів і 107 зв’язок. Підтримуючи вагу всього тіла, ноги в той же час відбивають стан розуму і серця. Якщо ви не вірите мені, то згадайте, як закінчуються метафори, якими ми описуємо наші настрої і схильності. Коли ми рішучі та самовпевнені, то говоримо, що ми «на ногах» або «швидконогі». Коли ми нерухомі, слабкі або мляві, то говоримо, що у нас «ватяні ноги» або ми «ледве волочимо ноги». Тому почніть піклуватися про свої ноги як можна швидше.

Підтримуйте кровообіг

Від серця до пальчиків ніг лежить великий шлях, але для здоров’я і гарного самопочуття ніг необхідно підсилювати кровообіг в цій області. Помітну роль у цьому відіграють вправи і масаж. До того ж, важливим чинником є ​​зручне взуття. Жертвуючи зручністю заради моди, ви можете виглядати приголомшливо, але удар у вигляді хворобливих відчуттів, можливо з наростами, мозолями і деформованими пальцями, не змусить себе чекати.

Дозвольте ногам дихати

На наших ступнях розташовані близько 250 000 потових залоз, які виробляють зачепи цілих 240 г поту. Ось чому так важливо носити зручне взуття, яка дозволяє вашим ногам дихати. Намагайтеся уникати застосування сильних миючих засобів та спреїв, які мають тенденцію блокувати або зупиняти потовиділення в цій області ніг, оскільки це здоровий, природний спосіб, за допомогою якого організм виводить токсини, що накопичилися.

Якщо надмірне потовиділення створює для вас проблеми, існують природні способи їх вирішення, що не завдають ударів по здатності організму до самоочищення від токсинів.

Зробіть ванночку для ніг, додавши від 2 до 6 крапель ефірного масла в посудину з теплою водою. До числа масел, які варто спробувати, відносяться евкаліптова, ялівцеве, лавандове, розмаринове і олія чайного дерева. Ці масла пропонують поєднання заспокійливої чи стимулюючої дії, так само як і антисептичні та в’яжучі властивості. В’язка здатність робить тканини шкіри стопи трохи щільнішими і тому злегка знижує кількість жирів і поту, що виділяються шкірою. У результаті врівноважується потовиділення ніг, піт змивається водою, ноги освіжають. І звичайно, після ванночки ваші ноги пахнуть приємно!

Частіше міняйте колготки або шкарпетки

Випивайте щодня не менше 1,8 літра очищеної води – і навіть більше, якщо ви фізично активні і живете в теплій південній місцевості.

Потримайте ноги у воді, настояної на чорному чаї. Заваріть 2 пакетики чаю в 1 літрі води, потім додайте 2 літри холодної води. Танінова (дубильна) кислота, що міститься в чаї, діє як підсушуючий засіб і допомагає запобігти запаху від ніг.

Во время беременности молодая женщина должна заботиться не только о себе но и о малыше. Она должна правильно питаться, часто гулять на свежем воздухе и делать небольшие зарядки. Бассейн для беременных – это лучший вид физических занятий, какой только можно придумать будущей маме.

Залишити коментар