Ранкова зарядка або як встати з тієї ноги

вправи

У кожного з нас траплявся в житті хоча б один день, коли нічого не виходить, усе навколо як на зло робиться не так, справи йдуть з рук геть погано. У таких випадках говорять, що людина встала не з тієї ноги. А адже, щоб день вдався, необхідно не просто встати, а ПРАВИЛЬНО встати з ліжка. Здавна люди зустрічали світанок певними ритуалами, роками складалися набори дій перед пробудженням, цілі комплекси ранкових заходів. Для збереження протягом усього дня заряду бадьорості слід виконати наступне: прокинувшись, потягнутися і повільно піднятися з ліжка. Під час сну наш мозок працює над інформацією, отриманої за день. При цьому змінюється швидкість кровообігу, знижується об’єм крові, яка циркулює в організмі, хребет злегка скорочується. Необхідно пробудити наше тіло. Для цього існує ряд нескладних вправ. Думайте позитивно, забудьте і не допускайте думки про щось неприємне, що відбулося вчора. Слід налаштувати правильний емоційний фон прямо з ранку. Увімкніть касету чи диск з улюбленою музикою. Посміхніться. Поки лежите в ліжку покладіть на живіт руки, 5-7 разів глибоко вдихніть, випинаючи при вдиху діафрагму і на видиху повертаючи її назад. Завдяки цьому забирається застій крові в черевній порожнині, відбувається глибока вентиляція легенів. Для полегшення вправи можна злегка зігнути ноги в колінах. Далі слід повернутися на лівий бік, підтягнути коліна до підборіддя якомога вище, і, помістивши праву руку на підребер’ї з правого боку, призвести 5-10 вдихів. Таким чином, відбувається прочищення жовчних шляхів, налагоджується робота кишечника.

Для спини дуже добре підходить вправа, коли спочатку права рука тягнеться вгору, а права нога вниз п’ятою вперед, а потім все повторюється стосовно до лівих кінцівок. Потім потрібно потягнутися обома руками вгору, а ногами вниз. Імітуючи руху кішки, котрі повигинались і прогнули спину, намагаючись торкнутися грудьми ліжка. Після цього сядьте. Корисно біля ліжка тримати масажний килимок. Зробивши на нього перший крок, потопчітесь ще хвилин 10-15. Стимулюючи рефлекторні точки на стопах, ви регулюєте роботу всіх внутрішніх органів.

Важливо! Особливу увагу на ранковий час потрібно звернути людям, схильним до гіпертонії. У години з 6 до 11 ранку найчастіше настає гіпертонічний криз, трапляється інсульт і навіть раптова зупинка серця. Перед підйомом таким хворим необхідно прийняти ліки ще в ліжку, після чого трохи полежати. Заздалегідь увечері слід підготувати одяг, сніданок і все необхідне, щоб вранці неквапливо збиратися. Будь-яке хвилювання може викликати загострення захворювання, спровокувати напад, тому несподіванок краще уникати. Якщо є можливість, коли вийдете на вулицю, неспішно прогуляйтеся.

Людям, у яких є схильність до захворювань хребта, зокрема, остеохондрозу грудного і шийного відділів, варто прислухатися до таких порад. Вибирайте матраци середньої жорсткості, намагайтеся спати без подушки. Ті, у кого вранці спостерігається нудота та запаморочення, повинні вставати з ліжка вкрай обережно. Спочатку виконати дихальні вправи, потім, спустивши ноги, трохи полежати, потім сісти і поробити повільні повороти головою з боку в бік, вгору і вниз. Виконати по 5 вправ, при цьому очі повинні бути відкриті. Після плавно встати і, трохи постоявши, йти займатися звичними вранішніми справами. Цей же комплекс вправ потрібно проводити людям, схильним до гіпотонічній хворобі.

Тим, хто страждає варикозом, слід під час сну ноги тримати на узвишші. І ставши вранці, виконати кілька підйомів і махів ногами, зробити «ножиці». Потім, піднявши ноги вгору під кутом 90 градусів до тулуба, і притуливши до стіни, потримати так протягом 10 хвилин.

Порада для жінок, які надягають панчохи, вставши і опустивши ноги з ліжка. Так робити не варто. Якщо ви одягнете їх лежачи в ліжку, то зробите гімнастику, яка зарядить вас енергією на весь день. І тоді навряд чи хто-небудь зможе сказати, що ви встали не з тієї ноги.

Иногда у нас совершенно нет времени купить какое-то украшение любимому человеку или просто сделать ювелирный подарок кому-то из родных, поэтому купить ювелирные украшения в интернет магазине можно всегда быстрее и дешевле.

Залишити коментар