Різновиди масажу обличчя

Масаж обличчя

Ищешь информацию о новой пока не очень раскрученной звезде? Все о кино – актуальная информация из жизни звезд, истории создания фильмов и интересные события на съемочных площадках любимых фильмов.

Если Вы настоящий ценитель пива и не знаете где можно хорошо отдохнуть с кружкой пива? Мы Вам расскажем где находятся все пабы Киева, в которых можно весело провести время и насладиться вкусным пивом.

Багато хто з нас недооцінює масаж обличчя як один з видів догляду за шкірою обличчя, вважаючи його виключно розслаблюючою процедурою. Виявляється, з його допомогою можна не лише зміцнити м’язи і тканини, попередити старіння і в’янення шкіри, але й уникнути пластичної операції. А які види масажу ви знаєте?

Косметичний масаж є засобом боротьби з передчасним старінням і в’яненням шкіри, особливо сухої і тонкої. Оскільки надає лікувальну дію на вже наявні зморшки, а також на знижений тургор шкіри обличчя та шиї.

Лікувальний масаж особливо рекомендується тим, у кого є проблеми зі шкірою у вигляді розширених пір і посиленою жирової секреції, при вроджених і набутих (глибоких) зморшках, подвійному підборідді і ін.

Коли варто починати косметичні масажі? Зазвичай до 30-річного віку еластичність шкіри знижується. Тому, щоб уникнути появи передчасних зморшок масаж в цьому віці вже необхідний і корисний. Косметичний масаж зазвичай триває 15 хвилин. Один курс включає 15-20 масажів. Щотижня проводять 2-3 масажу, а протягом року від 1 до 3 курсів.

Мета лімфодренажного масажу – очищення лімфи. Перші ознаки того, що лімфосистема потребує очищення – набряклість і одутлість обличчя, ранкові набряки навколо очей. Лімфодренаж посилює дію косметичних процедур, дає хороший моделюючий, ліфтинговий і розслаблюючий ефект.

Моделюючий масаж застосовується для корекції овалу обличчя, корекції мімічних зморшок, допомагає позбутися другого підборіддя. Після сеансу виникає відчуття натягу шкіри. Дає сильний ефект, якщо виконати одразу після лімфодренажу.

Метаболічний відновлюючий масаж допомагає клітинам позбутися від токсинів, покращує процес клітинного обміну. Виконують масаж двома руками: спочатку на одній стороні обличчя, потім на іншій. Відразу після процедури з’являється відчуття легкості. Результат після сеансу зберігається 1-3 дні.

Хиропластичний масаж – своєрідне ліплення обличчя. Виконується за чіткою схемою. Добре підходить шкірі, що в’яне. Допомагає виводити надлишки рідини і токсинів, створюючи ефект ліфтингу. Покращує стан шкіри, зменшує прояви купероза (порушення кровообігу в шкірному покриві в результаті чого на обличчі виразно проступають кровоносні судини). Може служити альтернативою пластичної операції.

Стоунмасаж обличчя за допомогою гарячих і холодних каменів вулканічного походження, дорогоцінного або напівдорогоцінного. Підходить для самої чутливої ​​шкіри, знімає фізичне і психічне напруження, підвищує життєвий тонус.

Японський косметичний масаж Ко Бі До зміцнює і тонізує м’язи, підтягує шкіру, відновлює еластичність, розгладжує зморшки на найчутливіших ділянках – повіках і шкірі навколо губ. Позбавляє від проявів стресів і психологічних травм, глибоко захованих в м’язах обличчя, голови, шиї і декольте.

Міофасціальний масаж – робота на м’язах, починаючи з грудного відділу хребта і закінчуючи волосистої частини голови. Займає не менше 2-х годин. М’язи розминаються (зовні і з ротової порожнини) м’якими, але сильними розтягуючими рухами, що дозволяє усунути всі спайки, м’язові затиски і запальні ущільнення. Володіє потужним ліфтинговим ефектом: в 85% випадків підтягує друге підборіддя, у 80% розгладжує «гусячі лапки» і носогубний трикутник, повністю прибирає зморшки з чола.

LPG – це апаратний масаж. Не менш ефективний, ніж ручний. Попереджає помилки масажиста. Підвищує тонус і пружність шкіри, позбавляє від дрібних зморшок. А в поєднанні з кремами, що містять колаген, надовго відстрочить появу зморшок. Вдаватися до цього виду масажу варто після 25 років.

Залишити коментар