Ринопластика без операції – це можливо?

Ринопластика
Багато людей відносяться до свого обличчя дуже трепетно, і недарма, адже обличчя є своєрідною візитною карткою людини. А ніс, як не парадоксально, взагалі займає саме центральне місце на обличчі. Для тих, хто готовий виправити недоліки перенісся, хірурги завжди відкриють свої двері. На операційний стіл дуже часто відправляють і тих, кому взагалі не потрібна операція обличчя. Але не варто забувати, що за пластичну хірургію не раз доводилося розплачуватися пацієнтам не тільки грошима, а й своїм здоров’ям надалі. Від цього можна себе захистити, якщо провести корекцію носа за допомогою ринопластики. Адже це безопераційна корекція носа.
Аргументи на користь ринопластики
У випадках вроджених дефектів або різноманітних травм, така операція обличчя є практично єдиним шансом виправити пошкодження і відновити дихальну функцію. Дуже багато людей назавжди розпрощалися зі своїми комплексами, за допомогою цієї безопераційної хірургії. Адже є такі професії, при яких зовнішність дуже багато значить, наприклад, музиканти, актори, фотомоделі, публічні люди і т.д.
Перед процедурою ринопластики, Вам обов’язково запропонують подивитися комп’ютерне моделювання Вашої зовнішності, і Ви зможете оцінити, як будете виглядати після того, як пройде ця операція обличчя. При сучасних технологіях, існує майже 100% гарантія, що серед запропонованих варіантів носа, Ви знайдете саме свій ідеальний варіант.
Аргументи проти ринопластики
Не дивлячись на те, що ринопластику вважають нехірургічним втручанням, це теж операція, технологія якої дуже трудомістка й складна. Тому не виключені ускладнення в післяопераційний період.
Як при будь-якій операції, тут теж є деякі протипоказання: це діабет, порушення згортання крові, інфекційні захворювання, онкозахворювання.
Існує ризик того, що будуть потрібні повторні ринопластики, так як немає гарантії того, що все вийде з першого разу.
Так, у наш сучасний час можлива ринопластика і без хірургічного втручання, за допомогою таких хитрих пристосувань як ботокс, рестилайн. Але далеко не всім зможе допомогти безопераційне втручання, тільки проконсультувавшись з лікарем, Ви зможете точно знати, чи підходить Вам така операція без надрізів скальпелем.

Залишити коментар