Що допоможе розгладити зморшки

як позбутись зморшок

Нова мода на косметику, про яку ми з вами будемо говорити нижче, прийшла від фермерів з горбистого селища Охайо, яке славиться фруктовими садами. У спеціальних кабінетах «краси» молоді дівчата  натирають шкіру свого обличчя, спини і грудей, ніг і живота клієнтів свіжими фруктами. Причому для того, щоб був кращий ефект використовуються не тільки цитрусові, а й гранати, вишні , черешні та навіть м’які сорти груш.

Дана методика заснована на подвійному масажі, коли на першому етапі в шкіру втирається м’якоть продуктів, а на другому проводиться розтирання шкіркою. Сік плодів і ягід надає високу захисну дію від ультрафіолетового опромінення і від передчасного старіння.

У шкірці цитрусових багато вітамінів і антиоксидантів, а проникнення поживних речовин безпосередньо через шкіру забезпечує підвищення загального тонусу, зміцнення імунітету і підсилює процеси регенерації в шкірному покриві.

Відвідувачі «фруктових» SPA залишаються задоволені – процедура дарує заряд бадьорості на весь день, вже не потрібні парфуми або креми, так як екзотичні аромати зберігаються до тижня.

Узнать все о таком древнем обычаи как выкуп невесты и многое другое связанного со свадьбой можно на сайте www.nasvadbe.kiev.ua.

Залишити коментар